Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Művi meddővé tétel 18 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művi meddővé tétel 18 évesen?

Figyelt kérdés

Milyen feltételekhez van kötve ez az eljárás?

Ha megszeretném csináltatni és nincs orvosi indokom, akkor is elvégzik?

Kb. mennyibe kerül?

Köszönöm..:)

18/L



2016. okt. 17. 22:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem hiszem, hogy ez itt lehetséges. De ha van pénzed, próbálkozhatsz utánanézni, hogy külföldön hol végzik el neked, csak ez valószínűleg néhány ezer euróba fog kerülni.
2016. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
Pár ezer eurót simán megér csak profi doki csinálja és ne legyen fájdalom.
2016. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%
Valami nem fejlödött még ki nálad agyban...most mondanám azt mint a többiek, hogy idővel megjön az eszed, mert az idő magával hozza az elkerülhetetlen változást. Ezellen nem tudsz mit tenni. Csupán ha meddővé teszed magad és idövel bánni fogod, boldogtalan leszel, mert nem lehet ott az életedbe az ami még hiányzik. Vér a véredből és hús a húsodból. Azzal a férfivel közösen akivel egy életen át élni fogsz. Kétlem felfogod ezt. De ha mégis elgondolkodsz ezen már megérte azt az 5 perc gépelést.
2016. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%

Még annyit hozzáfűznék kispattanás tinikoromba, mikor veled egyidősvöltam 17-18 (szval nagyon is tudom miről beszélek) volt egy csaj középsuliba aki tetszett. Bla bla de kiderült hogy volt már korábban abortusza. Tölem meg nem akart semmit emiatt...persze párhétreöszejött mással, és azóta még volt egy fél megyénnyi pasija aki megjárta...DE, azóta nem egyszer jelölt engem fbn is, köszönt az utcán stb, a szemembe azonban már mélységes mélységekbe sülyedt le...természetesen nem sértettségből, de már nem tartottam vele tovább a kapcsolatot. Csak azért furcsamert akkori fejjel még nem értetem, érthettem, mi az az abortusz és mivel is jár...hiába töltöttem be a 18 at és voltam szavazópolgár...abszolút semmit nem számított. A felelősséget,tartást, és az élet megbecsülését később tanultam meg értékelni. Talán ő még ma sefogta fel mit tett...És abban is boztos vagyok, mai fejjel ha az én gyermekemet vetette volna el, biztos agyonvertem volna.

Az élethez, boldogsághoz ez az egyetlen járható út. Mégha most nem is ezt érzed. De idővel mint a fa télből tavaszba kivirágzik, és termést hoz. Ha meddővé teszed magad felfoghatatlan kárt okozol magadnak. És azt már visszacsinálni soha nem fogod tudni...

2016. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
29%

Egyedül hem lehetsz boldog.

1. Az ember egy társas lény.

2. Ha valóban boldog lennél, nem jönnél ilyen társaságba véleményre kuncsorogva, ha te már ugyis megkérdeztél egy nőgyógyászt.

3. Egy kamu kérdés amivel pukkasztani akarsz, vagy tényleg szellemi téren hiányos vagy.

2016. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

" A felelősséget,tartást, és az élet megbecsülését később tanultam meg értékelni." [...] "biztos agyonvertem volna."


Látom, nagyon megtanultad megbecsülni az életet. Tipikus kereszténytálibok, az életet csak addig becsülik, amíg meg nem születik valaki, onnantól már csak egy eszköz vagy.


Nem értem egyébként, miért sír itt mindenki. Ha meggondolja magát a kérdező, majd ott lesz az örökbefogadás.

2016. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

Sokaknak pedig a lehetőség, meg sem adódik, vagy 10 / 20 éveket vár rá, hogy szülhessen ! :(


Én nem ítélkezem ! Inkább ez, minthogy ne szeresse / törődjön a gyerekkel.

2016. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom Ausztriàban megcsinàljàk 22 éves kortól is,de itt Magyarorszàgon csak 40 év felett,vagy kell 3 gyerek.Nem tudom milyen nőgyógyàsszal beszélhettél...
2016. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

# 16/


1. társas lény, de a társ lehet barát/ismerős agy partnert akit váltogatok naponta/hetente/havonta vagy fix partner akitől nem lesz gyerek.


2. 18 évesen sokan nem jutnak el nőgyógyászhoz. 23 évesen én tudom, hogy ez nem lehetséges SAJNOS.


3. Lehet kamu, de más nőknek segíthet később, akik szintén meddők akarnak lenni.


N.

2016. okt. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki úgy sz.rja el az életét ahogy akarja. Ne is gondold meg magad, mert akinek ilyen eszébe jut az lehet, hogy a végén eldobná úgyis a gyerekét
2016. okt. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!