Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettat nem szedhetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettat nem szedhetek, pharmatextől begyulladtam. Más védekezési módszer?

Figyelt kérdés
Tudom,sokan gondoljátok majd azt,hogy az ilyen ne szexeljen. De májam miatt tabi kizárva, próbáltam a pharatexet megszakítással,de csípett és erős gyulladást váltott ki. Maradt a gumi. De a barátom pénisze más,mint az előző két barátomé. Sosem kőkemény,igy gyakran lecsúszik a gumi. Szeretjuk egymast,még babát nem akarunk,de félek,h ez tonkre tesz mindent. Megszakítással vmi módszer kombinálva?
2016. okt. 24. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ovszer, a megfelelo meretben.
2016. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A gumi lenne jó.

Szerintem inkább azon kéne elgondolkozni, hogy a barátod pénisze miért nem kemény. Ez nem normális.

Van valami betegsége? Szed gyógyszert? Mert vannak olyan gyógyszerek, amik hatással vannak a merevedésre, pl. cukorbetegségre való gyógyszerek. De bármi lehet. Szóval mindenképpen ki kéne magát vizsgáltatnia.

2016. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Pharmatexből tablettát próbáltál? Mert az baromira csíp. A kúp és a krém nem! Vagy attól volt bajod?
2016. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Pharmatexből melyiket? A tabletta nekem sem volt jó, de a kúppal semmilyen gondom nem volt. A szoptatás alatt azt használtuk, peteérés alatt kombinálva megszakítással, és nem lettem terhes 14 hónap alatt.

Tudtuk, hogy nem 100%, és akár becsúszhat a baba, de vállaltuk, hogy akkor megtartjuk.


Nektek érdemes lenne még kipróbálni a pesszáriumot is. A párod anatómiai adottságai nem befolyásolják, teljesen hormonmentes, többször használható, stb. Spermicid krémekkel, illetve szintén megszakítással tudjátok kombinálni, így elég hatékony.


Esetleg érdemes lenne egy kört futni a nőgyógyásznál, hogy mi az, amit még használhatsz, és nem fog ártani. Ami hormontartalmú, gondolom teljesen kizárt, ha tabit nem szedhetsz. Esetleg kérdezz rá a hormonmentes spirálra. Ha bírja a szervezted, akkor évekre le van a gond. De ha nem bírja, akkor a kínok kínját fog átélni minden vérzésnél. :( És szülés előtt nem szokták ajánlani.

2016. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen barátom, róla kiderült, hogy iszik, ezért voltak merevedési gondjai.
2016. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Lisvy fogamzásgátló tapasz. Bőrön át szívódik fel, nem bántja a májat.
2016. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vagy Nuvaring?
2016. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tapasz, implantátum, női óvszer, injekció, pesszárium, speckó spirál, ha semmi sem jó már. Ne legyünk már tudatlanok, ha egyszer dugni akarunk, nem?
2016. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Pharmatex tabi volt. Doki ezek utan nem javasolja,max a kúpot,de azt sem tanácsolja. A barátommal gyakori téma ez,ayt hittem,nem kíván. De mindig ilyen volt
2016. okt. 24. 10:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz ő majd ad tanácsot
2016. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!