Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan mondjam el szüleimnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el szüleimnek, hogy szeretnék tablettát szedni? Arról se tudnak, hogy nem vagyok szűz. Anyuval nehéz erről beszélni mert ellenzi az egészet, pedig majdnem 18 vagyok. :S

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 16:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vagy állj elé és kérd meg, hogy már úgyis nemsoká 18 leszel, hadd szedj fogamzásgátlót, vagy barátnőm ötlete: anyu, ha azt akarod hogy ne essek teherbe gyere el velem gyógyszert iratni... Neki bevált, de hogy másnak sikerülne, nem tudom. Azt meg nem hiszem hogy fontos lenne neki mondanod hogy már nem vagy szűz, mondhatod azt is hogy tervezitek hogy lefekszetek egymással.
2010. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, én még együttlét előtt akartam felirattatni, anya bele is egyezett, csak közbe kiderült hogy pcos vagyok, és így bejött velem egy hét mulva ultrahangra, amire már nem voltam szűz és az orvos így nem hason hanem hüvelyen keresztül csinálta... persze nem mondtam el anyának... kicsit meglepődött, aztán jött, hogy de ugye védekeztek stb. persze anya mindig megbízott bennem, csak féltett, mert nővérem nem védekezett és becsúszott a baba, ráadásul a pasival közbe szakítottak... szóval szerintem jó érv, hogy még nem szeretnél gyereket, mert fiatal vagy, de szereted a párod, és már elég felnőttnek érzed magad a dolgokhoz. Szerintem meg fogja érteni.
2010. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!