Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet 72 órás bogyóhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsis Alex kérdése:

Hogyan lehet 72 órás bogyóhoz jutni hétvégén?

Figyelt kérdés
Péntek este 23:00 körül egy együttlétem során kiszakadt szex közben az óvszer... Aznap este átgondoltam mit fogok csinálni másnap, elmegyünk a nőgyógyászhoz kezelem az ítélkezéseket stb. De egyszerűen nem találtam olyan nőgyógyászatot ami nyitva lenne hétvégén... (és tudtommal a 72 órás tabletta az első 24 órában a leghatékonyabb) Szerencsére a lánynak van egy nőgyógyász barátja aki készséggel állt rendelkezésére. De ha ő nem lett volna nem tudom mit kellett volna csinálnom. Tudtok esetleg a III. kerületben nőgyógyászt aki hétvégén is rendel és normálisan viselkedik? Vagy hétvégén egyáltalán nem lehet megoldani az ilyen jellegű problémákat? Ha netán megint történne valami hasonló felkészültebb szeretnék lenni...

2016. dec. 17. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyeletnek lennie kell a kórházban ahol laktok!!
2016. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 72 órás bogyónak nem véletlenül 72 órás bogyó a neve.
2016. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!