Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, azon gondolkoztunk hogyszedjen-e fogamzásgátlót, mert így könnyebb. Nekünk nem gond az óvszer se. Szerintetek melyik lenne jobb, biztosabb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 22:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
bocsi, 22:27
2010. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
amugy annyit mondanék, h nincs olyan, h " kellő odafigyelés ", ugyh ha nem akartok gyereket, akkor amig a csaj nem szed tabit, addig ne rakd be neki gumi nelkul.
2010. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

egyértelműen tabi

csak szedje normálisan


a 20évvel ezelőtti gyógyszerről regélőt meg ne vedd figyelembe,ma már ilyenek nem igazán vannak...

2010. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
és hogy terhes is lehet a gyógyszer mellett? tavaly osztálytársam anyukája terhes lett tőle. mondjuk én nem szednék gyógyszert meg minden hétvégén iszok egy kis alkoholt és akkor b#szhatnám ha kihányom (már 1 sörtől is hányok másnap, de a pia néha jól esik). tehát nem mindenki van ám a gyógyszer mellett. sokan "félnek" tőle, h felborul a hormonháztartása(menstruáció rendszertelen egy ideig, elhízás ha a doki nem jó gyógyszert ír fel) na de mindenki maga dönti el h akarja-e vagy sem szedni. persze van előnye is h kényelmesebb nincs vele úgy mondva nyűg..... ezt nektek kell eldönteni. ha a csaj fel van rá készülve akkor nincs akadály :)
2010. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
59%
utolsó, te ezeket honnan szedted? menstruació rendszertelen?? épp, h akkor rendszeres!! és hizás sincs, csak ha a csaj zabál!
2010. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%

tegnap 22:55


Bírom, amikor olyasvalaki ír valamiről, akinek a szomszéd unokatestvérének a nagybátyja próbálta...

Ha rendesen szeded a gyógyszert egyrészt ugye nem leszel terhes, másrészt gyönyrű lesz a bőröd, kerekebbek a cicijeid és órára pontos a mensid :)

2010. máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

rendszertelen mestruáció? miota szedem,órára pontosan jön meg hétfőnként 10 és dél között:D


buli-hányás...nem kell minden hétvégén hullarészegre inni magad...fiunál se szép,de lánynál gusztustalan is...és ráadásul ha beveszi mondjuk este 6kor,az 10re simán felszivódik,akkor már hányhat is ha annyira akar...de reméljük a kérdező barátnője ettől kulturáltabb...


anyám is gyógyszer mellett lett terhes öcsémmel...de mint kiderült,nem is előirás szerint szedte,hanem amikor eszébe jutott...olyanról még sose hallottam h ha valaki tényleg normálisan szedi,terhes lesz...valamit mindig elb@sz az igy teherbe eső...vagy antibiotikummal gyengiti,vagy kihagy pár szemet,vagy hasmenés,akármi...


hízás...20 éve még volt ilyen,ma már maximum erre fogják ha nem birod abbahygani a zabálást...

22/N

2010. máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

Előzőhöz annyit fűznék hozzá h azért nem kell a bnődnek percre pontosan beszedni majd :D

én 3 vée szedem és vmikor du.2kor veszem be, vmikor meg 5-6, esetleg 7..

Nyugi ez nem fogja csökkenti a hatását!Csak ha 12 óra elteltével veszi majd be

2010. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat ha megijesztettem nem állt szándékomban, valóban régi tablettáról van szó, és nem valószínű korszerű tablettáknál ilyen súlyos betegség, mint ami neki lett, viszont a meddőséget nem szabad figyelmen kívül hagyni. Mondom olvasgassátok a fórumot, meg beszélgessetek meddő nőkkel, nagyon nagyon sok van itt, csak épp nem ebben a témakörben, mert őket a fogamzásgátlás érdekli a legkevésbé.

Unokanővérem orvos, a férje szintén orvos, a férje sem engedi a feleségének a tablettaszedést, de unokanővérem fejében soha nem fordult volna meg, ő ezt mondta nekem. Én a nem szedés mellett döntöttem, de mondom ez mindenkinek a maga dolga.

2010. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17%
Hát én azt mondanám, hogy ha nem muszáj, akkor ne szedj tablettát, sok mellékhatása van, amit lehet csak évek múlva veszel észre, csökkenti a libidót általában, és ez mű. Én most hagytam abba 3 év után, mert a libidóm 0, most meg teljesen meg van zavarodva a szervezetem. Persze a szeretkezést megkönnyebbíti, kényelmesebb nyugodtan, gumi nélkül szexelni. Gondolkozz el rajta! Bár lehet nálad csak jó hatásai lesznek, ki tudja?!
2010. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!