Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, azon gondolkoztunk hogyszedjen-e fogamzásgátlót, mert így könnyebb. Nekünk nem gond az óvszer se. Szerintetek melyik lenne jobb, biztosabb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 22:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%
utolsó, próbáltad, tapasztalat?? ha nem, akkor kérlek, ne gyere a " szomszédom lányának az ismerősének a barátnőjének a férjének az anyukája szedte, és nem volt jó neki " szövegekkel. a tabi jó, és kész.
2010. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
jahh, látom, h szedted. pl. nekem csak 1 barátnőmnek lett tőle baja, rosszul volt, meg stb. de az összes többinek semmi gondja.
2010. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:59


Ha 0 volt a libidód miért sztedted 3 évig?Vagy miért nem váltottál? Elég érdekes...Ja és miután abbahagyod persze h hozzá kell szokni a szervezetednek megint a dolgokhoz, értek ezalatt olyat, h pl kimarad a vérzés v pecsételő stb..


Kedves kérdező!

Nyugodtan szedje a bnőd, mert biztonságosabb, mint a gumi és sokkal jobb nélküle!

Ha bármilyen rossz tünete lenne tőle, akkor váltotok másra, vagy legvégső esetben nem szedi tovább


Ja és aki olyasmit írt még h egy csomó nő meddő lett tőle...

Nem hiszem h CSAK a tabletta játszott közre, és ha utánanéznél biztosított az is h nem leszel meddő!!!

2010. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Ja és aki olyasmit írt még h egy csomó nő meddő lett tőle...

Nem hiszem h CSAK a tabletta játszott közre, és ha utánanéznél biztosított az is h nem leszel meddő!!!"


Dolgoztál már meddőségiben? Gyere bemutatlak unokatestvéremnek. Most mennek a második lombikra, 7 éve nem jön nekik a baba. Az könnyen beszél, aki megússza, de erre szoktam mondani, hogy attól hogy én nem vagyok rákos a cigitől, attól még más lehet az. Erről ennyit...

2010. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
nincs bizonyíték arra, h a tabi okozza a meddőséget az esetek többségében. arra viszont sokkal nagyobb esély van, h vki nem huz gumit, mert " zokniban nem mosunk lábat ", de tabit meg nem szed, mert " meddő lesz tőle ", aztán mi marad? megszakitás, kúp, stb. amik NEM MEGBIZHATÓ módszerek, az ember terhes lesz, elmegy abortuszra. és az abortusz miatt lesz meddő, erre több a példa.
2010. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!