Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, komoly kapcsolatban mennyi idő után lehet megpróbálni a szexet óvszer nélkül, biztonságosan?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok. Köszönöm.

2016. dec. 21. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég magas a nettó béred.
2016. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos alatt most arra kérdezel rá, hogy fertőzésmentesen, vagy hogy gyerekrizikó nélkül?


Előbbi esetében a partner (meg hát saját magad) előzményei számítanak, szedett-e már össze valamelyikőtök valamit, amit aztán persze kikezelt-e vagy sem, ha olyan volt; utóbbi esetben meg... Hát, még védekezés mellett sem 100% az, hogy nem csúszik be gyerek, óvszer nélkül bármikor érkezhet a gyermekáldás, még kínos ciklusfigyelés mellett is... :-)

2016. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
(jah s ami kimaradt: 30F)
2016. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes, mi az elejétől fogva nem használtunk. Mondjuk nem is volt előtte sok partnere egyikőnknek se. Azóta is együtt vagyunk. Terhes nem lett a megszakítással, csak amikor már akartunk is gyereket. Most már van 2 is. Persze idővel elkezdett fog. gátlót szedni. 37F
2016. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem attól függ, hogy mióta vagytok együtt.

Mert lehet valaki 5 éve is együtt valakivel, ha 6 éve pont az előző partnerétől összeszedett valamilyen betegséget. Mint ahogyan ha a női fél fog. gátlót szed, akár az első együttléttől kezdve nem jelent gondot, ha nem használnak óvszert, ha történetesen egyiküknek sincs semmilyen nemi betegsége.

Szóval ez nem ezen múlik.

Vagy ha a terhesség szempontjából kérdezted, akkor óvszer nélkül ha nem terveznek gyereket, akkor ugyanolyan gáz 3 hónap, meg 3 év után is. Mivel aki nem védekezik, az terhes lehet.

2016. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Mi onnantól tértünk gyógyszerre, hogy boldogan megnyugodva letettük a negatív leletet az asztalra. Voltak előttem partnerei, ezért én kértem, de neki is egyértelmű volt, mert szeret és a puncimat is szereti! :)

Ha megszakítással majd vigyázolra gondolsz, abba nem mentem volna bele, mert nekem van agyam.. de ő sem kérte..

24l

2016. dec. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nemibetegségeknél az idő nem számít, mert ha van akkor az nem fog eltűnni X idő után sem. Ha csak tablettára váltás akkor std szűrés után.

Megszakítás: ha nem akarunk gyereket vagy gond lenne akkor nem alkalmazzuk.

2016. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!