Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így majd beáll a menstruációm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így majd beáll a menstruációm?

Figyelt kérdés
Zoelly fogamzásgátlót szedek kevesebb mint egy hónapja kb.Az orvos javaslatra úgy kezdtem el szedni hogy amikor megjött a menzeszem elkezdtem szedni a placebo tablettákat, aztán amikor vége lett folytattam a hormontartalmúakkal. Viszont az első levélen nem fogyott el az összes fehér tabletta mire megjött a következő menzeszem. Most épp megvan, épp a placebo tablettákat szedem, de azokból csak négy van és nekem tovább szokott tartani négy napnál. Ha elfogynak a placebo tabletták akkor ugyan úgy folytassam a hormontartalmúakkal? Így majd be fog állni?

2017. jan. 11. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj még a kérdéssel 2hónapot. S ha akkor se állt be akkor ne nekünk, hanem a nőgyógyászodnak tedd fel a kérdést
2017. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy ha elfogynak a placebo tabletták akkor ugyan úgy szedjem a hormontartalmúakat attól függetlenül hogy még megvan?
2017. jan. 11. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. De a legegyszerűbb s legbiztosabb, ha felhívod a nőgyógyászod.
2017. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanúgy kell folytatni a vérzéstől függetlenül. Ahogy jönnek a szemek és jön a következő levél, folytatni kell. Különben semmit nem ér. Ennek a vérzésnek már semmi köze régi ciklusodhoz, vérzésedhez, ez már egy mesterséges dolog, amit a tabletta szedése alakít ki. Ezért kell folytatni a szedését a rend szerint. Általában a levél folytatásának hatására el szokott múlni a vérzés is.
2017. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat:)
2017. jan. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!