Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee 0,10/0, 02 fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missee 0,10/0, 02 fogamzásgátló mellékhatásai? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy aki szedi ezt a fogamzásgátlót milyen mellékhatásokkal találkozott. Én már fél éve szedem, és sajnos azóta súlygyarapodást tapasztaltam, most nem tudom pontosan hogy ez a fogamzásgátló mellékhatása vagy egyszerűen a diétám és a mozgás sem hat. Válaszotokat előre is Köszönöm. :)

2017. jan. 18. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már nem mostani kérdés, de muszáj válaszolnom.

Fél évig szedtem ezt a borzalmat. Súlygyarapodást egyáltalán nem tapasztaltam, mondjuk mindig is vékony voltam, 50 kilónál egy grammal sem lettem több tőle. A menstruációm napra pontosan jött meg - és ez a kettő minden pozitívum, amit elmondhatok.


A hasam olyan szinten görcsölt tőle minden nap(!!!), mintha menstruáltam volna. Dobozszámra vettem mindenféle fájdalomcsillapítót tök feleslegesen, mert amíg ezt szedtem, nem hatott. A barátomat nem kívántam picit sem, majdnem ráment a kapcsolatom. Nem tudtam felizgulni, orgazmusom sem volt.

Miután abbahagytam, ez megszűnt. Nem hiszem, hogy a közeljövőben szedek fogamzásgátlót, ez baromira elvette a kedvem. De ha egyszer mégis, az biztos, hogy ezt a gyógyszert messzire elkerülöm.

21L

2017. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az hogy nem kivántam a barátomat az nálam is meg volt teljes mértékben. És azt is áláírom hogy ez egy borzalom. A dokim minden vizsgálat nélkül írta fel ezt a sz.rt... mert hogy biztos hormon problémáim vannak.. mondjuk azóta dokit váltottam és mondta is hogy ez tényleg nem túl jó tabi hogy finoman fogalmazzon.. szidta is az előzőt rendesen hogy vizsgálat nélkül írták fel... sajnos emiatt a szar miatt 28 kg-ot híztam.. és láss csodát mióta nem szedem csak szaladnak a kilók lefele..
2017. aug. 26. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!