Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3. gyerek vagy abortusz?

3. gyerek vagy abortusz?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok!!!!Teherbe estem az ikreim után és nem tudom megtartani...!Sajnos!!!A lakáshitelünk az csillagos égen jár!!!!Mennyi lenne a jövedelmem ha megtartanám a picit????
2010. aug. 11. 06:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Egy biztos: ha elveteted azt életed végig bánni fogod.
2010. aug. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Három gyerek esetében már sok minden támogatást adnak. Így nem úgy kell számolni, hogy a két gyerek költségét szorzod 1,5-tel. Ruhanemű is marad az ikrekről, SZJA kedvezmény is jár már a terhesség 3. hónapjától.
2010. aug. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Elmehetnél hivatásos anyának,támogatások,óvoda kedvezmény és még sok minden...
2010. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy mennyi lenne a jövedelemd utána? Semmi konkrétumot nem írtál. Volt-e munkahelyed az ikrek előtt, él-e még a jogviszony, mennyi volt a nettó béred, most hányadik hétben jársz, stb....
2010. aug. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
nem vetetném el, inkább életem végéig zsíros kenyeret ennék.
2010. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem vetetném el. Ahol kettőnek van hely, ott szerintem egy harmadik is elfér. Arról nem beszélve, hogy a komolyabb költségek az iskolánál kezdődnek, addig meg bármi történhet. Három gyerekre meg tényleg van egy csomó kedvezmény.
2010. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Barátnőm 22 éves és a harmadik babáját várja, nem kissebbség mielőtt valaki elkezdi és igen védekeztek, csak valahogy a szoptatós fogamzásgátló nem akart hatni.

Szóval 140ezerből élnek hárman, nyakukon a provident hitel ami havi 40ezer...de van saját lakásuk és sosem kellett kölcsön kérniük még senkitől.

Szóval én bevállalnám, de mérlegeljetek,mert lehet nektek nem úgy menne.Sok a kedvezmény amúgy, sszerintem nem kell félni:)

2010. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Én megtartanám. Ahol az ikreknek jut enni, ott jut a harmadiknak is. Ráadásul szinte mindent örökölhet majd a nagyoktól a pici.

Mire meg igazán sokba fognak kerülni (ovi, suli), addig te is visszamész dolgozni, és több pénzetek lesz (gondolom).

2010. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Én abortusz ellenes vagyok, de Te érzed, és tudod, hogy mit bírsz. Mekkorák az ikrek? Át kell gondolni, hogy mit bírtok vallani.
2010. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Én is megtartanám, de nem vagyok a helyetekben és nem is ismerem az helyzeteteket, szóval nem tudom jól megítélni. Mindenesetre Neked kell döntened és ha ide írtad ezt a kérdést, akkor szerintem Te is szíves szerint megtartanád, csak még nem mered ezt kimondani és megerősítést kérsz. Írj többet magadról és akkor jobban tudunk Neked tanácsot adni, bár a döntés akkor is a Tiétek a pároddal.

Mekkorák az ikrek, mennyi a jövedelmetek?

2010. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!