Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérzés vagy mellékhatás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérzés vagy mellékhatás?

Figyelt kérdés
3.hónapja szedek fogamzásgátlót és még 5 szem hátravan a 21-ből, de tegnap elkezdtem vérezgetni és nagyon görcsölök. Nem úgy vérzek, mint korábban, jóval gyengébb, de azért pl. betét kell, nem elég a tisztasági. Ez már a mensim vagy csak a gyógyszerrel nincs kibékülve a szervezetem? Még 5 szem bogyó, aztán utána jönne a szünet, de akkor is vérezhetek még majd, vagy most ezzel letudtam? Kezdő vagyok még ebben a gyógyszeres kérdésben és ilyet eddig nem csinált, hogy már a gyógyszerszedés alatt megjött volna és most nagyon görcsöl és fáj.
2010. máj. 8. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban szedtél valami más gyógyszert a fogamzásgátló mellett?
2010. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmit, nem voltam beteg, nem hánytam, nem volt hasmenésem sem.
2010. máj. 8. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem lesz megfelelő számodra ez a fogamzásgátló...de ez sem biztos, mert még csak most kezdted szedni! Mindenesetre szedd még be a maradékot és utána tartsd a szünetet! Vagy ha tényleg szedtél valamit még a hónapban az is előidézhette, köztudott pl. hogy az antibiotikum semlegesitheti a fogamzásgátló hatását! Én a helyedbe a mensesem után inkább kikérném a nőgyógyász véleményét! De mig nem vagy benne biztos hogy a fogamzásgátló teljesen véd, használjatok óvszert!
2010. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem használtunk gumit, múlt hétvégén voltunk együtt utoljára a párommal. De mivel megjött, nem hinném, hogy terhes lennék, de ha esetleg mégis, akkor sem esnék nagyon kétségbe, na jó, csak kicsit, aztán még örülnénk is talán, ha már így alakult.

Előző két hónapban semmi gond nem volt, időre jött meg, nem volt semmi mellékhatása, szóval elvileg jó lesz talán. Megyek dokihopz 3 hét múlva amúgy is, félévente kell rákszűrésre járnom, szóval esedékes mindenképpen. Meg gyógyszert is kell iratnom, majd megmondja, hogy ilyet vagy másikat.

2010. máj. 8. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
az első 3 hónapban ez természetesen, ha a következőn is előfordulna, akkor fordulj az orvosodhoz, vszínűleg másikat fog felírni
2010. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!