Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükséges bevennem esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges bevennem esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Reggel a párommal szeretkeztünk. Az eset úgy történt, hogy időben felhuzta a gumit, mikor vége volt az aktusnak lejöttem róla és azt vettük észre, hogy az óvszer mintha spermás lenne, váladékos volt, illetve a belső combjánál is volt egy kis volt.

Az óvszer nem szakadt ki, többször is megnéztük. Viszont attól félünk, hogy ami a gumin és a lábán volt sperma lehetett, valahogy kifolyhatott, bár még ilyen soha nem fordult elő.

Gondoltunk arra is, hogy hüvelyváladék lehet, mert hasonló volt az állaga és a színe is.

Még soha nem vettem be ilyen bogyót, és most is csak leghamarabb holnap délelőtt tudom.


Mit gondoltok megéri ilyen miatt akkora dózisú hormongyógyszert bevennem?


Kérlek normális válaszokat irjatok

Köszönöm


2017. febr. 26. 16:46
 1/5 A kérdező kommentje:
ilyen lehetséges, hogy az óvszer alul valahogy kifolyik a sperma? Mert ami a lábán és a gumin volt nagyon hasonló volt ahhoz. Hüvelyváladék viszont még sosem volt igy, ennyire az óvszeren.
2017. febr. 26. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:
SZerintem csak hüvelyváladék volt összekeveredve a sikosítóval az óvszeren....
2017. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom, valahol én is ezt gondolom, csak félek, hogy tévedek és emiatt nem tudom, h mit tegyek, mert eleg erős gyógyszer az esemény utáni. Ráadásul attól is félek, hogy nem birná a szervezetem, mert sok hormon van benne, ugyanis régen amit szedtem fogamzásgátló sem volt jó egy bizonyos anyag miatt ami benne volt. Szóval 3 db után abba keleltt hagynom.
2017. febr. 26. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a gumi nem volt lyukas és a végében ott volt a cucc, akkor az a hüvelyváladékod volt.

Nekünk speciel ma délután sikerült ilyet összehoznunk a párommal. Annyira nedves voltam, hogy gyakorlatilag full összekentem magam is, meg a páromat is. De az az én hüvelyváladékom volt. Nyilván nálatok meg a tiéd.

2017. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem. Bár furcsállom, mert még igy nem volt, hogy ekkora mennyiségű hüvelyváladék lett volna a gumin.
2017. febr. 26. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!