Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barna folyás tabletta mellett,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna folyás tabletta mellett, és sajnos ez visszatérő probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szedtem egy olyan 4-5 hónapig Harmonet fogamzásgátlót, de barna folyásom volt tőle. Vártam vele még 3 ciklust, de nem múlt el. (A folyás mindig a levél közepe vége felé jelentkezett) Miután elmentem a nőgyógyászhoz, kaptam másikat, Corenelle-t. Most tartok a hatodik levélnél (még 11 szem van hátra), és ettől is barna folyásom van. Nem szoktam a bevételével késni, nem volt se hányás se hasmenés stb..annyi , hogy másfél hete, kicsit diétázom, de nem drasztikusan, s nem hiszem ennek köze lenne hozzá. Elég tré helyzet, mert ilyenkor ugyebár nincs szex, és már az előző gyógyszernél is ezvolt a problémaa, és félek , hogy azt hiszi a barátom, hogy csak kitalálom, hogy ne legyen szex :( Mindkettő egyfázisú gyógyszer, csak más a hatóanyag. Mi legyen? Próbáljak ki egy harmadikat ? Az óvszert ne ajánljátok, mert kétszer is kiszakadt (nem a mostani kapcsolatomban), és rohanhattam 72 órás tablettáért. Ez annyira rám ijesztett, hogy képtelen vagyok azóta gumival szexelni, mert annyira rágörcsölök a dologra, hogy végig az jár a fejembe, hogy mivan ha kiszakad, és ezért nem tudom elengedni magam, és így be se nedvesedek, és kb. lehetetlenné válik a szex :(

22/L


2017. febr. 28. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz
2017. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is előjött ez, először a Mirabellánál, majd később a Gestomix-nél. Már nekem is elegem lett, most pedig olyan anyagokkal dolgozom, amire minimálisan ugyan, de allergiás vagyok, lehet emiatt sem szívódott fel normálisan. A diéta ennyire nincs hatással rá. Annyi hogy a saját természetes menzeszedet nem nyomja el a gyógyszer, ezért van ez a vérezgetés. Gyenge a gyógyszer, ha visszamész és elmondod, hogy már a 2. ami nem jó, biztos erősebbet ír. Én egyenlőre szünetet tartok, nyáron lesz egy éve, de én a Nuvaringen gondolkodok. Bár az eléggé borsos árban, meg azt kizárólag nőgyógyász írja fel, így 3 havonta el kell menni hozzá (ha nincs a közelben az kínos). A gumi engem is teljesen lelohaszt...

21L

2017. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy neked nem az egyfázisú a megfelelő.


Itt találsz egy táblázatot arra vonatkozóan, hogy kinek milyen tabletta a leginkább megfelelő:

[link]


2.: Ez szerintem háziorvos-függő, nekem felírta a háziorvosom is a Nuvaringet, ugyanúgy csak évente egyszer kellett nőgyógyászhoz mennem, mint tablettaszedéskor.

2017. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Altforalle-t javasolj kipróbálásra, szinte az összes ismerősömnek ezt javasoltam. Évek óta semmi bajom/unk nem volt tőle!
2017. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!