Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Soha nem gondoltam volna hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem gondoltam volna hogy fogok feltenni ilyen kérdést. Ugye nem lesz gond?

Figyelt kérdés

szóval, most menstruáltam, és csütörtökön volt vége a gyógyszerszünetemnek. péntek este azonban elfelejtettem bevenni a tabit. másnap reggel vettem be, több mint 12 órával a szokott időpontnál. azelőtt egy héttel voltam együtt a barátommal úgy, hogy elment bennem. most hétvégén pedig megszakítással még "védekeztünk"

elolvastam a betegtájékoztatón, hogy mi van ilyenkor, azt írta előfordulhat terhesség. majdnem egy éve szedem a gyógyszert (Mercilon) ugye nem nagyon valószínű, h lehet valami gond? :/ kicsit ráparáztunk a barátommal. 18/L


2010. máj. 9. 20:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
szerintem nincs gond.. de egy tesztet vehetnél.
2010. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem sem lehet gond.(: nyugi(: azért majd vegyél egy tesztet.(:
2010. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Elég kicsi rá az esély.A baj az,hogy az elfelejtett szemet 12 órán túl vetted be.Emiatt kiegészítő védekezés kell legalább egy hétig,ami nem a megszakítás,hanem pl. óvszer!!!

Az pedig,hogy egy éve szeded nem jelent semmit,csak akkor véd,ha rendesen beveszel minden szemet!Mindegy,hogy fél éve szeded vagy 5 éve.

2010. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálj majd tesztet! (utolsó voltam)
2010. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

mindegy, reméljük nem lesz gond, most már amúgy sincs mit tenni. majd veszek tesztet, ennél többet már nem tehetek.

amúgy, 15 órával vettem be később a gyógyszert.

2010. máj. 9. 21:02
 6/19 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolóra kicsit rácáfolnék..

az első bogyót felejtette el bevenni, tehát mindenképp be kellett vennie..:)

2010. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

a másodikat felejtettem el bevenni, csütörtökön bevettem az elsőt, és a péntek estit vettem be szombat reggel...:/

a válaszokat pedig köszönöm.

2010. máj. 9. 21:05
 8/19 anonim ***** válasza:

21:03-as

Egy szóval nem mondtam,hogy baj,hogy bevette.Sőt!!!Be kell venni az elfelejtett szemet is!Csak azt állapítottam meg,hogy az a baj,hogy 12 órát meghaladta a bevétel,emiatt kell a más védekezési forma is!

2010. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem lényeg, h mióta szeded. ha évek óta szeded is, és kihagysz csak egyetlen egy szemet, akkor is lehetsz terhes. a megszakitás meg nem védekezés, ugyh lehetsz terhes. 2 hét mulva csinalj tesztet.
2010. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a pótlással benne voltál a 12 órában? ez esetben nem lehet baj...
2010. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!