Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel 3 hete szeretkeztü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 3 hete szeretkeztünk óvszerrel. Semmi baj nem volt, csak egy kicsit lecsúszott az óvszer (nem teljesen). Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
2007. nov. 20. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem szakadt ki és nem csúszott le annyira hogy sperma kerülhetett a barátnőd hüvelyébe akkor nem lehet baj, de egy kicsit későn jutott eszedben ez a dolog, nem?
2007. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem folyt ki akkor no problem. :) De ha nagyon,akkor már csak te is tudod hogy mi maradt...az esemény utáni tablettát csak 72óráig veheti be a barátnőd,(a szeretkezést követő 72 órán belül),tehát már tényleg egy kissé későn jutott eszedbe.Mivel 3 hete történt,figyeljétek meg hogy rendesen megjön e neki,mert átlagosan 4 hetente jön meg egy lánynak.Remélem segítettem!Bea
2007. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha oldalt nem jutott ki sperma, akkor nincs gond.

Figyelni kell az óvszerre is szeretkezés közben, előfordul, hogy elmozdul. Én ezért voltam szilveszterkor ügyeleten... És igen, a 72 órás AKKOR még a rendelkezésetekre áll, jobb bevenni, mint bajt csinálni.

Várátok meg a mensit, mást nem tudtok már csinálni.

ha késik 4-5 nap után teszt, és irány a doki.

De reméljük nem lesz baj.

2007. nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!