Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Muszáj orvossal felíratni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj orvossal felíratni a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Sajnos reggel nem lenne időm elmenni orvoshoz vérvételre,mert korán reggel kell elindulnom a suliba.Egyszerűen nincsen rá időm!Nem lehet megoldani,ugye,hogy ne kelljen vérvételre mennem,és úgy írjon fel a doki gyógyszert?Előre is köszy!
2007. nov. 20. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A te érdeked a vérvétel,hisz igy tudják a legoptimálisabb gyógyszert felirni!

Egyébként van olyan nőgyógyász aki simán felirja minden kérdés nélkül.

Sőt!A férjemnek a patikába még recept nélkül is adtak!

Sajna ilyen világban élünk.

2007. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A fogalmzásgátló tabletta kiíratásához nincs szükség vérvételre.

Legalábbis nekem nem volt ilyesmi. Még csak szó sem esett róla. Csak egy max 5 percig tartó vizsgálaton kell túlesni...

2007. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: Igen muszáj orvossal feliratni. Bár nekiállhatsz kísérletezni hátha találsz olyan patikát ahol kiadják recept nélkül.Bár nekem a 3 napja lejárt receptembe is belekötöttek és nem adták ki. Vérvétel szerintem sem kell, csak egy rákszűrés,ami valóban max. 5 perc.Bár ha először iratsz fel, lehet hogy mégis kér laborvizsgálatot,ez esetben beszélj vele és majd csak megoldjátok.
2007. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet vele beszélni, hogy írja fel vérvétel nélkül!

(Csak zárójelben jegyzem meg: nem lehet, hogy csak kifogást keresel, mert félsz a vérvételtől? Mert ha elmész vérvételre, arra az időre kaphatsz igazolást és így nem lenne gond a suliban. De nem akarok piszkálódni, lehet, hogy csak nem akarsz hiányozni.)

2007. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden orvos csinál vérvételt, nekem egyik sem csinált. Kereshetsz ilyet, ez az egyik megoldás.

A másik, hogy vérvétel általában már 7-től van, suli meg csak 7.50-től (ha jól tudom, már rég volt:-) időben odamész , első leszel és végzel. Vagy egy óráról elkéretőzől, ilyenkor a szülő is adhat igazolást (ha tudnak róla persze).

Recept nélkül bizti nem kapsz, és nem is ajánlom hogy ilyen trükkökhöz folyamodj, mert nem éri meg. Ez annál fontosabb dolog.

Amúgy ez csak az elsőnél van, utána be sem kell menned a dokihoz, csak felirja a receptet és kiválthatod.

Oldd meg, mert a vége a védekezés nélküli szex lesz, és az rosszabb bármelyik másik variációnál...

2007. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem se küldött el vérvételre, sőt, meg sem vizsgált! Egyik barátnőmtől is csak annyit kérdezett, hogy olcsóbbat, vagy drágábbat írjon fel! Utána már a háziorvos is felírhatja!
2007. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!