Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én egy 18 éves lány vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 18 éves lány vagyok 2,5 éve szedem a Tridordiol nevű fogamzásgátlót, ebben a hónapban a havi vérzésem elmaradt. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van szexuális kapcsolatod, akkor igen! Csinálj egy tesztet!

A gyógyszer sem nyújt 100%os védelmet. Ha mégis negatív az eredmény, akkor fordulj a nőgyógyászhoz, ugyanis az nem normális. Lehet kissé elavult a gyógyszered, a neve alapján ez egy háromfázisú lehet, amit ma már nem is nagyon szoktam ajánlani!

2008. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
szia. mindenképp csinálj egy tesztet,bár kicsi az esélye hogy kifogja mutatni,mert nem mindig mutatja ki.Én is igy jártam.Szedtem a tabit normálisan,és arra lettem figyelmes hogy kimaradt egy mensim.Én azt hittem hogy csak a tabi mellékhatásai,és még nem állt be a szervezetem rá,és vártam a következő hónapot,de nem jött meg.A végén kiderült hogy 10hetes terhes lettem.nem volt tünet,szedtem a gyógyszert,és még is babás voltam.Most kérdem én,hogy legyen nyugodt igy egy nő,ha már védekezni se igazából lehet tabival.Vigyázni kell.majd kérhetek annyit tőled,hogy megirod az eredményt? megköszönném:)szoritok bármit is szeretnél. egy 21éves lány
2008. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
azt még elfelejtettem irni,hogy tesztet csináltam amikor nem jött meg,és akkor már egy hónapos voltam,és negativ volt,majd 2,5hónaposan csináltam megint,na akkor már pozitiv volt.egy 20éves lány
2008. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nem 20évest akartam irni hanem 21:S bocsi
2008. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Ismerősömnek is kimaradt. Kiderült,hogy cisztája van.
2008. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!