Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Muvaring hüvelygyűrűröl mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minniemaus kérdése:

Muvaring hüvelygyűrűröl mi a véleményetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az orvos muvaring hüvelygyűrűt írt fel , felhelyeztem , rendben volt. Nagy wécénél erölködés közben szinte kiesett. Ha ilyen könnyen kijön , aktus közben mi a helyzet ? Bele akadhat a pénisz , vagy inkább csak fentebb tolja ? Ha nagyon feltolja tegyük fel , hogy tudom kivenni ? Aktus idejére vegyem ki inkább , aztán tegyem vissza? Normális válaszokat kérek. Köszönöm.
2017. márc. 22. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is használtam régebben.

Aktus közben sosem akadt bele a pénisz, lehet h ott bent tologatja vagy valami, de nem akadt bele, nem esett ki. Ha mégis kiesik vagy "meggyűrűződik"a partnered, egyszerűen aktus végén lemossátok langyos vízzel s vissza teszed.

Azt hiszem max 2 órát lehet kint.

Annyira nem tudja felnyomni a pénisz, hogy el ne tudd érni amikor majd ki kell venni.


Évekig nuvaringet használtam, gond nélkül.

31N


Ha még van kérdésed, írj nyugodtan.

2017. márc. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha vécézésnél erőlködés közben ki tud csúszni, akkor nem jól volt felhelyezve. Van a hüvely felső részében egy csontos kitüremkedés, oda kell "beakasztani" és akkor szépen a helyén marad.

Az más kérdés, hogy az elején, amíg meg nem szoktam a tudatot, hogy bennem van, sokszor éreztem úgy, hogy ki akar csúszni, de ez csak pszichés volt, amikor ellenőriztem, mindig a helyén volt.

Most pesszáriumot használok, amit hasonlóan kell elhelyezni, mint a Nuvaringet és kb. kétszer csúszott el, de mindkétszer felhelyezési hiba volt, utólag tudom, hogy nem toltam a helyére eléggé.

2017. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 éve használom és csak akkor vándorol lejjebb ha nem elég magasan van.

A tájékoztatóban benne van hogy erőlködésnél kieshet és ellenőrizni kell! Normális dolog.


Sose veszem ki, nem akad bele, nem érezzük, sőt nálam akkor nagyon magasra kerül hála, de ki tudom venni. A hüvely alapból rövid, ebből 5 centi a gyűrű, tehát pár centire a bejárattól ott van az.

24óránként 3 órát lehet kint, ha egyszer kiveszed akkor 24óra múlva veheted ki újra. Nekem a doki nem is javasolta hogy ki-be mozgassam, mert nagyobb az esély így a fertőzésre stb.

2017. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!