Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20 éves lány vagyok, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok, milyen fogamzásgátlást ajánlotok?

Figyelt kérdés
fogamzásgátátló tablettát szedek, de szeretnék valami olyat használni amire nem kell odafigyelni, óvszert nem szeretnék használni
2017. márc. 30. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha elmennél a nőgyógyászodhoz és tőle kérnél tanácsot.
2017. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Nincs olyan fog. gátló, vagy fog. gátlási módszer, amire nem kell odafigyelni. Mindenre oda kell figyelni.

De ha ekkor problémát jelent, hogy védekezz a nem kívánt terhesség ellen, akkor ne élj nemi életet.

Azért nem a világ gondjai nyomják a válladat, hogy ne tudj nem elfelejteni egy nap bevenni egy tablettát nagyjából közel azonos időben.

2017. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ramone ***** válasza:
53%
Szorits a két combod közé egy aszpirint
2017. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 RRR ***** válasza:
A nődokiddal beszéld meg!
2017. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Mist komolyan az itteniektöl vársz tanácsot??! Szánalmas...

És ,ha terhes leszel,majd mész a nőgyógyászhoz ,hogy jaj Dr. ÚR a GYK-sokra hallgattam..vagy mi??

2017. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg spirál?
2017. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

kedves utolsó erre gondoltam én is.

a sok kedves utálatnak meg üzenem h kamionozzanak ők is és akkor meglátjuk mi jár a fejükben ha akkor kéne aludni amikor a tabit kell bevenni. szánalmasak vagytok egytől egyig, a kérdésre nem tud válaszolni, csak fröcsög a szája, ocsmány egy oldal ez :D

2017. márc. 31. 09:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem a spirállal igazából nincs személyes tapasztalatom, de gondolkozom én is, hogy átváltok arra a tablettáról, mert ugyanakkora védelmet nyújt, de cserébe nem kell odafigyelni a szedésre, az antibiotikumokra meg a hasmenésre, és ugye most már az sem igaz, hogy csak olyan nőknek lehet, akik már szültek. Szerintem menj el a dokidhoz, és kérdezz rá nála, én is azt fogom tenni.
2017. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"akkor meglátjuk mi jár a fejükben ha akkor kéne aludni amikor a tabit kell bevenni."

Ki mondta, hogy akkor vedd be, amikor alszol? Akkor szedd, amikor ébren vagy.

2017. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen? 3 műszakban? így is nehéz összehangolni. nagyon tisztában lehetsz a dolgokkal anyukám. inkább ülj vissza az irodába a karosszékedbe.
2017. márc. 31. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!