Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki lány akkor is szed fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lány akkor is szed fogamzásgátlót, amikor nincs kapcsolatban, az miért teszi?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és csak érdekel. Eddig kb 20 nővel voltam az életben és úgy 3-4 volt, akik úgy is szedtek fogamzásgátlót, hogy nem volt senkijük amúgy előttem sok ideje.


Nem is ribik voltak, édes, normális, aranyos lányok mind. Olyan 20-24 éves lányok voltak mind.


26/F


2017. febr. 24. 09:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Miert kell kiemelni, hogy "nem is ribik voltak"? Szerinted az szed kapcsolat nelkul, aki az? :D egyebkent teljesen praktikus magyarazata van legtobbszor, aminek semmi koze a szexhez: vagy megszoktak az orara pontos max. 2-3 napos teljesen fajdalommentes menzeszt vagy megszoktak azt, hogy nem kell izgulni, hogy "jaj nyaralason meg lesz vagy nem lesz" vagy akarmi mas esemenyen, mert pontosan lehet koordinalni, igy tudod, hogy nem lesz meg vagy egyeb ilyesmi kenyelmi szempontok.
2017. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem kérdezted meg tőlük, anno? Egyébként a nőgyógyász irathat fel ilyen gyógyszert akkor is ha a csajszinak hormonális vagy testi problémája van. Így segítve a szabályos és fájdalommentesebb menstruációt. Nekem is volt ilyen barátnőm, csak engemet érdekelt és nem voltam rest megkérdezni :)
2017. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Én azért,mert beált a vérzés. El tudom tolni,ha kell. Kevesebb van.
2017. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3: Ment a felpontozás.


Ezt mondom hogy nem értek hozzá! Azért emeltem ki hogy nem ribi, mert lehet hogy valaki azt írta volna, hogy "Biztos azért szednek, mert amúgy is össze-vissza dugnak". Gondoltam én. Nem értek hozzá. Köszi a választ!


4: Akkor annyira nem érdekelt és nem ütött szöget a fejemben. Csak örültem a szexszel kapcsolatban, hogy beléjük lehet élvezni.


3-4-5: Kösz a válaszokat!

2017. febr. 24. 10:19
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
beállítja a menstruációt és még jó néhány pozitív hatása van ami miatt szívesen szedi néhány.
2017. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

Nyilván az egyből ribi aki fogamzásgátlót szed... Úristen.


Nekem igaz most van kapcsolatom, de akkor is szedném tovább ha nem lenne barátom, mert pontosan mindig megjön a menstruációm, előtte meg egy szenvedés volt. Ha meg abbahagynám megint össze vissza jönne meg, és felborulna az egész hormonrendszer.

21L

2017. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

Orvosi és hormonális szempontból se túl jó, ha abbahagyja.

Ugyanis a mai fog. gátlókat hosszú évekig is lehet szünet nélkül szedni, viszont okozhat abbahagyás után gondokat, vérzészavart, hormonzavart, ami után sokkal rosszabb újra elkezdni szedni. Meg aztán ha valaki abbahagyja, akkor utána 3 hónapot orvosi értelemben ajánlatos várni az újrakezdéssel. Tehát maga az abbahagyás, ha valaki nem babatervezés, vagy végleges fog. gátló letétel miatt akarja abbahagyni a szedését, akkor orvosi szempontból kevesebb gond van, ha tovább szedi akkor is, ha éppen nincs párkapcsolata. Meg aztán lehet, hogy jelenleg nincs párkapcsolata, vagy nem él nemi életet az adott lány, de honnan tudja előre, hogy 1 hónap múlva sem fog? Mert arra az 1 hónapra meg nagyobb gáz hormonális okokból abbahagyni a fog. gátlót.

2017. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Én is azért szedtem tovább,mert egyszerűen kényelmesebb volt vele.A régi 8 napos menstruációm lerövidült 5 napra és nem is görcsöltem.Plusz mindig napra pontosan tudtam mikor jön meg.
2017. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Miért vagyok én egyedül 0-ra lepontozva? Ugyanazt írtam kb mint a többiek.

#8-as válaszoló voltam.

2017. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Van, aki bőrgyógyászati problémák miatt szedi.

Van, aki másért. Nekem pl. endometriózisom van, enyhíti a fájdalmaimat, kevesebb a vérzés, és nem lesz tele a hasüregem daganatokkal.

Ebben az esetben a hormonkezelésnek csak mellékhatása, hogy nem eshetsz teherbe. De azért párkapcsolatban praktikus. ;)


Van, aki azért szedi végig, mert már kiváltotta. Egyszerre három havi adagot szoktak felírni. Sose lehet tudni, hogy mit hoz az élet, és ha lesz valaki, nem kell újra kivárni azt a legalább egy hónapot, amíg véd.

2017. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!