Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20 éves lány vagyok, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok, milyen fogamzásgátlást ajánlotok?

Figyelt kérdés
fogamzásgátátló tablettát szedek, de szeretnék valami olyat használni amire nem kell odafigyelni, óvszert nem szeretnék használni
2017. márc. 30. 20:29
1 2
 11/14 anonim válasza:

Hüvelygyűrű? Egyszer fel kell tenni, meg x hetente kivenni és kész, kb. úgy működik hormonok tekintetében, mint a tabletta.


Off: Elárulnád, 20 évesen te hogy a fenébe vezetsz kamiont? Az C+E-s jogsi elkezdéséhez 20,5 évesnek kell lenni minimum...

2017. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
gondolom nem lehet elírni a billentyűvel a kort igaz? :)
2017. márc. 31. 20:26
 13/14 anonim válasza:
Ja bocs, csak meglepődtem gondoltam rákérdezek. De válaszoltam a kérdésre is, nem offolni akartam csak :)
2017. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tuti kamu. Már ne is haragudj nő léttedre kamionozol,pláne 20-évesen? Aha,persze,mesélj még...
2017. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!