Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki régebb óta szedi a MISSE-0...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki régebb óta szedi a MISSE-0,10 mg / 0, 02 fogamzásgátlót az írna róla véleményt (mellékhatás. Stb)?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam nőgyógyásznál a MISSEE-0,10 mg / 0,02 fogamzásgátlót írta fel nekem.Április 15.-én fog megjönni a mensi első napjától fogom szedni..

Köszönöm!



2017. ápr. 8. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne paráztasd be magadat feleslegesen. Valaki ragyás lesz, és vérzik folyamatosan, másnak semmi baja nem lesz. Változó.
2017. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt szedem, de nekem fáj tőle a hasam. Olyan, mintha menstruációs görcseim lennének.
2017. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két barátnőm is szedte, az egyik hizott 20 kilót, és abszolút nem kívánta a barátját. A másiknak semmi problémája vele, ő azóta is ezt szedi. Tehát mindenkire más hatással van.
2017. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom már nem aktuális, de leírom azért. Én fél évig szedtem.. a testsúlyom nem nőtt egy grammot sem, mondjuk eredetileg is vékony vagyok. A menstruációm napra pontos volt - ezek a pozitívumok, de sajnos ezektől eltekintve azt kell mondanom, hogy nem érte meg a gyógyszer.

A libidócsökkenésem olyan szinten durva volt, hogy eszembe se jutott a szex, picit sem kívántam, nem is nedvesedtem. Majdnem ráment a kapcsolatom. A hasam pedig brutálisan görcsölt.. Én semmi pénzért nem szedném újra ezt a tablettát. De lehet, hogy csak nekem okozta ezt.

2017. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is mindenkire más hatással van. Nekem abszolút nem nőtt a súlyom, nem csinált a bőrömmel semmit, alhasi görcsöt sem okozott. Csökkenés helyett pedig még nőtt is a libidóm.
2017. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!