Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Beszedtem a masodik level...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszedtem a masodik level fogamzasgatlot, a mult honapba a 3. nap jott meg, ahogy abba hagytam a tabi szedeset, ma kellett volna megjojjon es meg nem jott meg, kell aggodjak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
ne izgulj.. majd megjön az..
2010. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még ne aggódj!Ha a 7.napon se jön meg,akkor csinálj tesztet,de a legjobb,ha elmész a dokidhoz,mert a 8.napon már nincs értelme várni,hisz tovább kell szedned a tabit,amellett pedig nem menstruálhatsz.Ja és még egy fontos kérdés.A 3 levél alatt mindig minden szemet pontosan bevettél,nem hánytál és hasmenésed sem volt soha??? Ja és antibiotikumot sem kellett bevenned a 3 hét alatt?
2010. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak antibiotikumot szedtem, 2 levelet beszedtem de egyszer se voltunk ovszer nelkul, az elso honapba mert akkor kezdtem el szedni es vartunk egy honapot es a masodik levelnel mert antibiotikumot szedtem es az antibiotikum szedese utan meg vartunk 7 napot. Egyszer voltunk ovszer nelkul max 5 percet, de akkor meg nem szedtem antibiotikumot asszem.Csak mert nagyon akartam tudni h milyen ovszer nelkul,de nem emnt el, hanem folytattuk ovszerrel.
2010. máj. 13. 16:14
 4/9 A kérdező kommentje:
De a fogamzasgatlo szedese alatt nem kellene napra pontosan megjojjon?
2010. máj. 13. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
de, kellene.. de ez még csak a 2. levél vége.. nyugi. az első 3 - 4 hónapban még szokod a tablettát.
2010. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze,be fog állni és napra pontosan ugyanakkor fog megjönni,de ez még tényleg az eleje.Akkor van csak para,ha a 7 nap alatt egyáltalán nem jön meg.Még ekkor sem biztos,hogy terhességről van szó,de fel kel keresni a dokit.Addig ne izgulj,ahogy leírtad nem tartom valószínünek a terhességet!!!
2010. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En sem igazan tudom elkepzelni,h terhes lennek, csak idegesit h nem jott meg, de most mar egy kicsit megnyugottam....amikor ovszer nelkul voltunk kb 5 percet egyutt,akkor hasznatam huvelygomba elleni kupot, az elott 1 nappal hasznaltam,a gyogyszertarba kerdeztem, azt mondtak, h nem csokkenti a fogamzasgatlo hatasat.gondolom amiatt nem lett baj.
2010. máj. 13. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. levél utáni gyógyszerszünetben kimaradt teljesen a menstruációm (most votl nemrég)

Elmentem a dokimhoz, aztmondta előfordul az iylen, elküldött laborba,és negatív lett!

Szóval kicsi az esély, hogy bármi gond lenne, de azért menj el nőgyógyászhoz, ha nem jön meg!:)

2010. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjott:d
2010. máj. 14. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!