Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első nőgyógyász látogatás. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nőgyógyász látogatás. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy rendszeres sport miatt kiszakadhat a szűzhártya. Akkor hiheti azt a nőgyógyász, hogy már nem vagyok szűz? Főleg hogy először mennék vizsgálatra fogamzásgátlót feliratni.

2017. ápr. 20. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha azt hiszi ? Kit érdekel..
2017. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Meg kérdezi hogy élsz e nemi életet, ha nyilván szűz vagy nem úgy vizsgál meg mint egy szexuálisan aktív Nőt. Nyugi a doki tisztában van azzal hogy mitől sérülhet a szűzhártya és van úgy hogy így fizikailag nem vagy szűz. De addig amíg nem élsz nemi életet addig szűz vagy és úgy is kezel.. 23 L
2017. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így mentem el... Megkérdezte élek e nemi életet nemet mondtam ... Megkérdezte hogy van e barátom és megmagyaráztam neki hogy azért jöttem el hogy a menstruációm erőssége miatt írassak egyet ... Megvizsgált gyorsan és oda adta a leghatásosabb sok egyikét... Bizony az ára is borsos volt
2017. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Fájni fog kissé, nekem vérzett is tőle. De túléled. :D Ha kérdezi, mond h szűz vagy még, ha a vizsgálat előtt nem kérdezi, akkor pedig közöld vele. Ha normális, akkor figyelembe veszi. Vérvétellel számolj, az tuti kell tabihoz.

Amúgy tuti azt akarod? Hány éves vagy? Tudod, hogy milyen hatásai lehetnek a tabinak? Én sose mertem ezek miatt bevállalni, a párom is azt mondja, inkább kiszáll, vagy gumit húz, de a tabi nem olyan jó és egyszerű döntés, mint amilyennek tűnik.

2017. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szűz voltam mikor először mentem fogamzásgátlót feliratni. Megkérdezte hogy szűz vagyok-e még. Mondtam hogy igen. Így nem csinált rákszűrést, csak egy hasi ultrahangot. Felírta az első három hónapra a gyógyszert.

Az első három hónap után visszamentem, akkor már nem voltam szűz. Megcsinálta a rákszűrést, ami egyáltalán nem volt fájdalmas. Max kellemetlen, de nem éreztem semmit. Kb 1 perc volt. Ezután is csinált egy hasi ultrahangot majd felírta az újabb adag gyógyszert.

Sajnos a gyógyszer felírása előtt nem küldött vérvételre, de pont most fogok majd menni a biztonság kedvéért.

Ne félj nem lesz olyan félelmetes!

22N

2017. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok és anyummal beszéltünk róla. Én sem akartam tabit, de szerinte az a legbiztosabb és ő is azt használt és hiszek neki. Félek tőle és tudom a következményeket. De ha szerinte az a legjobb, mást úgyse engedne.
2017. ápr. 20. 19:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :)
2017. ápr. 20. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy normális tini.

Nagyon becsülendő hogy anyukáddal átbeszélted ezeket. Nyugi minden rendben lesz!:)

2017. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Én voltam aki, nem szed sose tabit.

Szóval tényleg jó h anyukáddal megbeszélted, de azért mindkettőtök figyelmébe ajánlanám, hogy a gumi biztonságos. (A megszakítás csak nagyon mebízható, hatalmas önuralommal rendelkező, tapasztalt pasiknak megy, de mi így csináljuk lassan 5 éve, így későb ez is opció.)

Én a gumira szavaznék most is, de persze kinek hinne az ember, ha nem az anyjának, ő is csak jót akar, de hidd el, én is.

Sok sikert!

2017. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
A tipikus lányos anyuka félelem. Hogy terhes lesz a csaj. Ez idáig rendben van. De addig amíg nincs stabil barátod felesleges. Az ovszer is ugyan olyan egyenerteku védekezési forma. Stabil barát nélkul még talán egyszerubb is. De hát tudja mindenki, hogy a tabiban jobban megbízik. Mind a mellett ne feledd, hogy egyéjszakás kalandkor használj mindenképp ovszert is, mert a tabletta nem véd neki betegségek ellen, csak a baba ellen. :)
2017. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!