Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Rossz gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Rossz gyógyszert írt fel.

Figyelt kérdés

Fél éve szedek Dienille tablettát, ma voltam felíratni újból.A doki diane 35öt írt fel, valószínűleg félreértette a nevét.Mondjuk ott van 2 aszisztens, nem igaz, hogy nem veszik észre.Én csak akkor néztem meg a receptet, amikor hazaértem.(szerencsére még a mostani levélből van vissza 14 szem,tehát nem sürgős)

Jövőhéten biztos elmegyek feliratni másikat(dienille-t), de azt szeretném kérdezni, hogy mi történne, ha váltanék?

Meg azt hogyan kéne?


Köszi előre is!


2010. máj. 14. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések megválaszolására találták ki a nőgyógyászt. De most csak azért ne válts már, mert lusta vagy visszamenni.....
2010. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így ne váltsa, főleg ne Diane-re. Azt nem fogamzásgátlásra adják elsősorban. Szóval arra ne! Hívd fel az orvost, és mondd meg neki, hogy sürgős lenne. De ha fél éve szeded, akkor ha megmutatod a háziorvosodnak a papírokat, ő is simán fel fogja írni.
2010. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

10:24

Olvasd el légyszíves a kérdést mégegyszer.Mondtam, hogy biztos, hogy visszamegyek, és Dienille-t szedek továbbra is.Nem akartam a Diane-t kiváltani.Meg lusta sem vagyok.


10:59

Köszi!Ma mentem vissza mégis.Kiírta, és elnézést kért.

2010. máj. 14. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:
a diane35 a hipofízisre hat elsősorban, hormonprobléműra adják, másodsorban fogamzásgátló. a dienille fogamzásgátló tabletta, ami a jelek szerint bevált neked. ha váltasz lehet semmi sem történik, az is lehet, hogy megzavarodik a ciklusod, és kellemetlen mellékhatásokat tapasztalsz. a problémád, mint látom megoldódott. ha cserélni kell vmi miatt, az orvos a jelenlegihez leginkább hasonlót fogja valószínű kiírni.
2010. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!