Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringhez nincs Magyarország...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringhez nincs Magyarországon applikátor. Ha ezt a Pharmatex hüvelykrém applikátorral helyettesítem az is jó? (Az aplikátor nem volt még használva, de videó szerint hasonló)

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A nuvaring nem egy hüvelykrém hanem egy fogamzásgátló gyűrű ha jól tudom. Legalább is amikor én használtam, akkor meg az volt.

Nuvaringhez minek applikátor? Kicsi kacsóddal jobban érzed szerintem, h jó helyen van-e...hogy elég mélyen van-e.

Emellett könnyű felhelyezni...nem kell aplikátorokkal bajlódni.

31 N

2017. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Se itthon, se máshol nincs hozzá applikátor a környéken, nem került forgalomba felénk így. 2 éve használom és ezt kézzel kell feltenni mint egy tampont kb. Több idő beletenni meg pepecselni vele. Összecsíped a közepén és behelyezed, picit megtolod és ott már magát kirúgja kb.
2017. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ!

Kedves 1es: tudom,h a Nuvaring micsoda, használtam már ilyet, a kérdésem arra irányult,hogy én nem tudom mindig jó helyre pattintani, mert lehet rossz a technikám, bár a nőgyógyász szerint inkább szűk vagyok csak éd ezért nem megy fel eleinte rendesen... Szóval ha applikátort akarok használni, helyettesíthető a Pharmatexes aplikatirral?

2017. máj. 17. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szűk vagyok, így a doki azt mondta hogy tegyem fel a lábam a kádra vagy magasabb székre vagy feküdjek le és egyenletes légzés mellett tegyem fel. Menzesz végén szárazabb a hüvelyem, plusz nehezítésnek.
2017. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az aplikátorral még annyira sem fogod érezni, hogy jó helyen jár e a gyűrű vagy sem.

Első vagyok. Én régebben használtam...kb 5 éve...azért nincs fogalmam róla hogy létezik e applikátor vagy sem.

2017. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!