Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szeretnék felíratni és elkezdem szedni, mit lehet és mit nem? Ha elkezdem szedni, gondolom le kell mondanom az alkoholról és a cigiről is..

Figyelt kérdés

Hétvégén szoktunk felmenni a barátnőimmel, és Én CSAK HÉTVÉGÉN cigizek alkohol mellett. .

Mit nem szabad még tennem alkohol mellett?

Egyébként most nincs barátom, szoval egyedül fizetném, de ha lesz, akkor megmondhatom Neki, hogy fogamzásgátlót szedek és, h ő is fizesse a felét?

És ha szedem, akkor ugye gumi nélkül is szexelhetünk és belém is élvezhet, mert ezer %, hogy nem lesz baba?

És milyen változásokat okozhat külsőleg? Mellnövekedésen kívül?


2008. okt. 16. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az alkohol és a cigi nem folyásolja be a fogamzásgátló hatását. Amiért nem ajánlják cigi mellett a szedését, az azért van mert valamilyen súlyos betegséget segít előidzéni... Alkoholt inni elvileg nyugodtan lehet mellette, csak arra vigyázz, hogy ne juss el hányásig, mert akkor nembiztos, hogy felszívódott még a tabletta.

Ha lesz barátod akkor nyugodtan megbeszélhetitek, hogy ő fizesse a felét, ez így normális szerintem...

A 2. levél megkezdésétől már 99.9% hogy nem leszel terhes ha beléd megy a barátod. Attól is függ milyen tablettát ír majd fel a doki.

Nagy változásokat nem fog valószínűleg okozni.

Max a bőrödön javít, lehet hízni fogsz tőle...

Ez ember függő.

2008. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondanod semmiről, hisz nem dohányzol rendszeresen és nem piálsz minden nap! Az alkohollal csak akkor vigyázz, ha beveszed és 4 órán belül esetleg hánysz, akkor nem biztos, hogy hat! A dohányzásra pedig azt szokták mondani, hogy 35 év feletti nőknél fennáll a trombózis veszélye, ha rendszeresen dohányoznak!

Egész nyugodtan megbeszélheted majd a barátoddal, hogy fizesse ő a felét, hisz az ő érdeke is! De azért majd a kapcsolatotok elején inkább óvszert használjatok, mert a fog.gátló tabi nem véd a nemi betegségektől!

Igen, ha rendesen (!) szeded, akkor nyugodtan beléd élvezhet majd, nem lesz baba!

Külsőleg nem sok változás lesz, csak a bőröd szebb lesz, és ha szoktak lenni pattanásaid, akkor elmulasztja. Mellnövekedés nem a fogamzásgátlótól van, hanem attól, hogy fejlődésben van a szervezet!

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok! Én már több mint 4 éve szedek tabit és eddig semmi rossz tapasztalatom nem volt!

2008. okt. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm mindkét válaszolónak! :)

Még annyi kérdésem lenne, hogy minden fogamzásgátló nagyon drága? Szóval havonta 6000Ft? vagy hogy is van ez?

2008. okt. 17. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok a drágábbak, amelyek alacsony hormontartalmúak, pl. Gracial, Yasminelle, Lindynette, Yadine... Ezek nem károsítják a szervezetedet, nem úgy, mint az olcsó sz**-ok! Mindenképpen megéri egy "rendesebbet" szedni! Én Gracial-t szedek már nagyon rég óta, most váltottam ki a köv. 3 adagomat és 7200 Ft-ot fizettem!
2008. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, elfelejtettem: nem havonta 6000, hanem 3 hónapra!
2008. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!