Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fel fognak írni fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel fognak írni fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Decemberben kiszakadt gimi miatt mentem először nőgyógyászhoz, esemény utáni tabletta miatt. Ott a doki csak ujjal vizsgált meg, felírta az esemény utánit, meg egy fogamzásgátló receptjét. Azt mondta a biztonság kedvéért elküld vérvételre. Azon viszont nem tudtam megjelenni, mert kórházba kerültem betegséggel egy hónapra. Utána viszont beszedtem a fogamzásgátló tabikat, de ugye vissza kéne mennem már új receptért. Hétfőn tudnék elmenni, utána még két napra elég lenne a tabi, utána kéne újat kezdnem. Csak hétfőn meg már meg fog jönni, úgy meg nem vizsgál meg szerintem.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek fog felírni tabit? Vagy mit csináljak, mert ugye folyamatosan kéne szedni. Tudom, nem kellett volna kihagynom azt a vérvételt, de tényleg nem tudtam megjelenni, utána meg a suli miatt nem volt lehetőségem rá.

Előre köszönöm a válaszokat.!



2017. jún. 14. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Művészeknek max fogalmazásgátlót..:)
2017. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tönkre akarod tenni egy életre a májad... értem.

Akkor nem kell elmenned vérvételre.

Elég ciki lesz majd, amikor szólnak, hogy le kellene szokni az alkoholról, aztán, ha azt mondod, nem iszol, nem hiszik el.

Vérzés alatt is lehet vizsgálni, úgy tudom.

2017. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen: mi ebben a művészet?
2017. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam és rossz helyre ment.
2017. jún. 14. 21:10
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha csak receptet íratni mész, és már szeded a fogamzásgátlót, akkor nem kell megvizsgálni, ha nincs panasz.


Engem is csak az első alkalommal néztek meg, elküldtek vérvételre, nem volt semmi ellenvetése az orvosnak, felírta a gyógyszert, és azóta csak megjelenek, és adják a kezembe az újabb receptet.

2017. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az utolsó válaszolónak.!!

Nagyon sajnálom, hogy rossz helyre írtam.

2017. jún. 14. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
ahhoz, hogy felírják csak a vérvétel eredménye szükséges, hogy érzékeny vagy-e a gyógyszerre. De mivel ez nem történt meg és már elkezdted szedni, már úgy is mindegy... Ha lesznek tüneteid rájössz, hogy érzékeny vagy-e rá... De ezek után nem fogják félbeszakítani a tabletta szedését.
2017. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem az erzekenyseget nezik ilyenkor, hanem a trombozis hajlamot

Ha hetfo utan meg ket napig eleg a tabi, akkor hogy a fenebe jonne meg a verzesed hetfore? Ezt a reszt en nem ertem. A szunetben kell megjonnie. Vagy ebbe vannak placebok is?

2017. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vannak benne igen :)
2017. jún. 15. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!