Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gombás fertőzés miatt késhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gombás fertőzés miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Mielőtt meg kellett volna jönnie, pár nappal előtte lett gombás fertőzésem. Azóta kenem Canestennel meg kúpot is használtam. Már nem viszket meg nincs sárga folyásom, de még kenem a biztonság kedvéért. Viszont nem jött meg, amikor kellett volna. Már egy hete késik. Késhet emiatt a menstruációm? A másik dolog, hogy miután elmúlt a fertőzésem együtt voltam a barátommal óvszerrel. Akkor még használtam Canestent, de közvetlenül szex előtt kimostam magam meg az óvszer sem szakadt ki. Viszont utólag olvastam, hogy a Canesten csökkenti az óvszer hatékonyságát. Ez mennyire igaz? Nem szokott megjönni pontosan, ezért annyira nem aggódom. Gombás fertőzés miatt késhet vagy nem védett az óvszer? Korábban nem volt ilyenből gond.
2017. jún. 20. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak simán késik? Máskor is szokott.
2017. jún. 20. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen vagy terhes vagy. Csinálj tesztet.
2017. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

1. A Canesten nem befolyásolja a menstruációt.

2. A kimosás NEM jó. Tilos. Orvosi utasítás nélkül ilyet nem szabad csinálni! Megszünteti a természetes védekezőréteget, és így még sokkal könnyebben kapsz el fertőzéseket.

3. A barátokat is ki kell kezelni, ha gombás szexeltél vele. Alapvető lenne fertőzés alatt kerülni a szexet...

4. Ha nem szakadt ki a gumi, semmi bajod.

5. Simán késhet a menstruáció, nem gép vagy.

20N

2017. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szakadt ki. Elmúlt a folyásom már vagy két napja, amikor szexeltünk, csak még a biztonság kedvéért használtam a Canestent. Nem kellett volna még szexelnünk, de már mindegy.
2017. jún. 20. 22:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Általban mindig késik pár napot, de egy hetet csak ritkán szokott.
2017. jún. 20. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!