Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1. level fogamzasgatlo szunete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. level fogamzasgatlo szuneteben nem jott meg. A tajekoztaton az van, hogy a 2. -3. szuneti napon, viszont nekem ez mar a 4. Lehetseges hogy nem is fog megjonni? Most kezdtem a fogamzasgatlot egy honapja, eddig nem szedtem.

Figyelt kérdés

Nem lehetek terhes, az utolso szemeknel szexeltunk ketszer, de nem ment el bennem. Gondolom annyira mar vedett voltam harom het alatt hogy az elovaladektol ne legyek terhes(a tajekoztatora az van irva hogy mar azonnal ved, mert az elso mensis napon kezdtem szedni)

Lehetseges hogy csak ugy kimarad most hogy megszokja a szervezetem a gyogyszert?

Vagy meg megjohet a kovetkezo harom napban?



2017. jún. 24. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ne aggódj, ez teljesen normális, a szervezetednek hónapok kellenek, míg beáll egy rendszerre (a mesterséges ciklusra). Nincs azzal baj, ha az első hónapban nem jön meg a szünetben, szinte senki nincs, akinek rögtön első hónapban papírforma szerint érkezik a megvonásos vérzése. Az is lehet, hogy akkor kezdődik, ha elkezded már a következő levelet, ez is normális, 2-3 hónapig mindenképpen, utána egyeztess nőgyógyásszal. A lényeg most az, hogy ne ess kétségbe, és MINDENKÉPPEN annyi nap szünetet tarts, amennyit kell, és akkor is kezdd el időben a következő levelet szedni, ha nem jön addig egyáltalán vérzés! :)
2017. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Általában azt is beleírják a tájékoztatóba,hogy mi van abban az esetben ha nem jelentkezik a köztes vérzés a placebo hét alatt.

Biztos nincs benne?

2017. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
kb. 3 hónap lesz, mire beáll rendesen
2017. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem mindig az 5. napon jön meg. Az a lényeg, hogy a 7 napos szünet valamelyikénk jöjjön meg. Még van időd.

20N

2017. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen nektek!!:) kicsit meg tulreagalom ugylatszik:)

Az van benne hogyha nem jon meg, csinaljak tesztet. De szerintem felesleges, semmi esely ra hogy terhes legyek.

Viszont par oraja fajdogal a hasam, mintha meg akarna jonni, szoval lehet hogy megis meg jon:)

2017. jún. 24. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is mindig így kezdődik. Általában szombaton kezd el fájni, és vasárnap/hétfőn jön meg a megvonásos vérzés.
2017. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es nektek meddig szokott tartani? Lehetseges hogy csokkeni fog az idotartalma? Eddig mindig 7-8 napos volt
2017. jún. 24. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Általában csökkenni szokott. A menstruációm 5-6 napig tartott, a megvonásos vérzés csak 3-4 napig. :)
2017. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erteeem, koszi
2017. jún. 24. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!