Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fél évig szedtem a Lyndinette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig szedtem a Lyndinette 20-t, de egyéb okok miatt egy erősebbre kellett váltanom. Ez volt egy éve. Most viszont visszatérhetek rá. Kérdésem:akkor nagyon megnőtt tőle a mellem, ami a másik gyógyszer szedése alatt "visszaapadt", ez visszatérhet?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a kellemes mellékhatás most is visszatér? 10napja szedem még semmi. Anno nem emlékszem mennyi idő után nőtt meg. Tapasztalatok?
2010. máj. 20. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószinű, hogy megint jelentkezni fog a kellemes mellékhatás, ahogy te nevezed! De ez azt jelenti, hogy a szervezeted több hormont kap a kelleténél! Ami még nem biztos hogy tul erős, csak erőssebb. A mellek nem nőnek meg hanem megduzzadnak és amikor a szervezet hozzááll a hormonmennyiséghez lelappadnak! Ha viszont ez nem történik meg egy bizonyos idő elteltével valószinű hogy a tabletta tényleg erős!
2010. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ezzel kapcsolatban muszáj kérdeznem valamit!

én is hamarosan kezdem a L. 20-at. ez, hogy erősebbre kellett váltanod azt jelentette, hogy nem védett megfelelően a nem kívánt terhességtől? volt már egy abortuszom, soha többé! amúgy szerintem, ha korábban nőtt tőle a melled, most is nőni fog.

2010. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!