Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valami tapasztalat eseményután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tapasztalat eseményutáni tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Másfél év alatt sosem volt gond az óvszerrel, ma reggel viszont elszakadt, úgy hogy nem vettük észre.

Gyorsan felhívtam barátnőmet, mert neki nem rég írt fel az orvos egy 72 órás tabit, Rigesoft a neve, és be is vettem a közösülés után kb 3 órával az egyiket, a 2. szemet pedig 12 óra elteltével kell beszedni.

Valami tapasztalat? tanács? Ugye nem lesz semmi gond ?


2010. máj. 22. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet jobb lett volna elmenni személyesen a nőgyógyászodhoz és vele íratni, nem pedig "kölcsönkérni" Amúgy nem hinném hogy bármi is lenne belőle, lényeg hogy ne stresszelj azon, mikor fog megjönni, mert akkor tuti késik majd.
2010. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kétszer használtam esemény utánit, mind a kétszer más félét. az egyik az egy tablettás volt, a másik az kettő. a nevüket sajnos nem tudom. De lényeg, nekem semmi mellékhatás nem jelentkezett, csak előrébb hozta mind a kétszer egy héttel a menstruációmat. Más probléma nem lehet belőle, ne aggódj:)
2010. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! (:
2010. máj. 22. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem eddig 2x kellett bevenni. Rigesoft volt. na amikor először vettem be utána olyan erős volt a menstruációm h csak na.... aztán másodszor már nem volt ilyen problémám.

2010. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétszer vettem be Eclipset, semmi bajom nemlett, terhes se maradtam.
2010. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!