Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek a barátnőm gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőm gumi nélkül szereti?

Figyelt kérdés

Nem szedd fogamzásgátlót megszkításos módszert alkalmazuk és időbe is kiszoktam venni. De volt, hogy nem sikerült és nem tudom rábeszélni, hogy szedjen valamit és a gumit se szereti azt mondja, hogy zavarja meg ég tőle.

És akár hányszor említem neki, hogy védekezünk mindog össze veszünk vagy azt mondja, hogy akkor nem sexelünk. De gyereket még nem szertnénk. Azt mondja az előző barátjával is így csinálta és ő így szereti.

Mi tévő legyek???


2010. máj. 23. 18:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hát ez a csaj akkor simán nemtörődöm... majd ha terhes lesz, biztos megbánja, hogy ilyen volt.

utolsó voltam

2010. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

én sem szeretem az óvszert ezért kúpot használunk mert még nem volt időm elmenni orvoshoz gyógyszert iratni,én nem értem a barátnödet hogy enyire nem érdekli,szerintem elégé felelötlen vagy csak éretlen??hány éves??


28/N

2010. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
durr egy pofon és - SZOPSZ TE RINGYÓ!
2010. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
23 éves én is ennyi vagyok.
2010. máj. 23. 19:25
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szedjen fogamzásgátlót, vagy használjatok gumit, mert te biztos, hogy nem fogsz gyereket felnevelni fiatalon. : q És ha ezt nem érti meg, és össze akar veled veszni, mondd, hogy oké, haggyuk. : q Ha szexre kerül a sor, akkor meg mondd, hogy van-e nála gumi, vagy szed-e fogamzásgátlót. És ha nem, nem csináljátok. És akkor elmondod megint, hogy te nem akarsz gyereket, feltételezed, hogy ő se, és nagyon szereted, de addig biztos nem lesz semmi, ameddig nem lesz kompromisszum. : d
2010. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
mond azt neki h addig nincsen szex, amíg nem irat fel tablettát. a nők is mindig ezzel zsarolják a pasikat, ha az nemakar gumit húzni. akkor visszafele is ugyanannyi jogod van ezt megtenni. hajrá.
2010. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz köszönöm a válaszokat megfogadom a tanácsotokat kicsit nem árt "megzsarolni" hogy észhez térjen.
2010. máj. 24. 16:14
 18/19 anonim ***** válasza:
szia.szerintem kérd meg hogy rakjon fel kupot pl Patentex,és akkor nyugodtan mehet gumi nélkül,ugy,ahogy szoktátok. Én lány vagyok és én is igy védekezek a párommal,és nagyon jó! :)
2010. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Lehet a barátnődnek gumi alergiája van és ezért utálja az óvszert Mond neki meg hogy vannak már latexmentes óvszerek ,ezek olyan keverék anyagok nagyon erősek de kevésbé nyulékonyak, ha fiatal és kemény vagy még akkor menni fog vele
2010. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!