Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe estem? 2 napot kestem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem? 2 napot kestem a gyógyszerem beszedesevel, de tegnap szexeltunk.

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek, 6 éve lassan. Cypromixet kb 3 eve, elotte pedig Dianet. Tehat ugyanazt.

Elozo penteken fogyott el a gyogyszerem, tehat szombaton kellett volna bevennem, viszont csak ma tudtam kivaltani. Azota tegnap szexeltem a pasimmal. Mennyi az eselye hogy terhes lettem? Venni akarok het vege fele egy tesztet, de ha addig szedem a tablettat, es netan teherbe estem, a magzatnak nem lesz semmi baja?


2017. aug. 8. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A várható mensid meg nem jövetele után 1-2 héttel van értelme tesztnek.
2017. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

1% az esély, mivel 99% -ra írják a bogyót.

De ugyan ennyit írnak halál esetére is.

Amúgy ha jól tudom kivonták a forgalomból.

2017. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen.


100%, hogy terhes vagy.


(gond)terhes.

2017. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 adan21 ***** válasza:
ja :D rá ment az agyadra hülyeség ! az a gondod :D
2017. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írnak 99% esélyt.. a gyógyszer csak akkor hat ha remdszeresen használod.. gondolom rá van írva a papírra is!
2017. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ivilicious ***** válasza:
Nekem most lesz 3 éves az ilyen esetből született gyerekem...teljesen egészséges múgy
2017. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, 3 napot késtél az új levél elkezdésével. Mivel az elején vagy, nem valószínű, hogy volt peteérésed, szóval minimális a terhesség esélye. Szedd tovább a bogyót, az esetleges babára a maiak már nem veszélyesek, de ebben a hónapban használjatok gumit mellette a biztonság kedvéért.

A tesztet még fölösleges megcsinálni, az leghamarabb a fogamzástól számított 2 hét után mutat valós eredményt, szóval kb augusztus végén próbáld meg.

2017. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!