Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen esetben véd a gyógyszerem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben véd a gyógyszerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fél éve foggátlót szedek, és a legutóbbi hónapban pont a menstruációs szünet előtt felcseréltem két aktiv tabit(véletlenük), tehát a csütörtöki szem helyett péntekit vettem, pénteki helyett csütöt, de ugyanúgy jött meg a szünetben ettől függetlenül. Ez befolyásolhatja a védelmet? Vagy gyengülhet a védelem?

Nem mertem eddig hogy a barátom most bennem menjen el, de a szünet utáni új levél 2. hetét is beszedtem, most már tutira véd , elmehet bennem a barátom? Nem lesz baj ?


2016. szept. 8. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond nyugi..
2016. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tabletták teljesen egyformák, a napok jelölése csak azért van rajta, hogy nyomon tudd követni, beszedted-e mindet rendben.

Természetesen, amennyiben olyan gyógyszered van, amiben placebo bogyók is vannak az aktívakon kívül, a két fajta az már nem összekeverhető, és bizony a védelem gyengülésével is járhat, de azonos típuson belül nincs gond, tényleg tök egyformák. (Ha meg egyáltalán nincs placebo tabid, akkor eleve mindegy.)

Szóval no para, egy csepp gondod sincs. :)

2016. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Picit pontosítom: Van 3 fázisú fajta, az enyém is olyan! Ott más hatóanyag mennyiség van soronként, nem egyforma a 21 szem! (Persze a 4. sor üres laktóz)

Nem lesz bajod, de ne nagyon cserélgesd! :) Ha kimarad 1 szem, akkor van baj, de akkor se pánikolj, a betegtájékoztatóban minden benne van! ;)

Amúgy ilyet hogy lehet csinálni?? Nekem rajta vannak a napok felül egy matrica csíkon! Múltkor valaki kihagyott 2 szemet, de hetekkel később vette észre.. azt is hogy csinálta??? :-D :-D

2016. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!