Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok a hüvelygyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a hüvelygyűrű használatáról? Szerintetek mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Két éve vagyunk együtt a barátommal, és eddig gumival védekeztünk. Sok barátnőmtől hallottam, hogy ők hüvelygyűrűt használnak, és nagyon meg vannak elégedve vele. Tablettát semmi esetre se szeretnék szedni, de már én is vágyom rá, hogy elhagyjuk a gumi használatot, és váltanék más módszerre, de nem tudom, merjek-e.

2017. aug. 24. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Minden, még az óvszer használat mellett is van minimális esély a terhességre.

Kérdezd meg a nőgyógyászod, hogy mit javasol.

2017. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. Ha az ember szexel, akkor mindegy, hogy védekezik, mindig van rá némi esély, hogy terhes lesz. A nőgyógyászom azt mondja, megbízható, stb.
2017. aug. 24. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megbizhato, nem tudod elfelejteni sem, mint a tablettat. Ha viszont a horomonalis mellekhatasok miatt nem szeretnel tablettat szedni, akkor a gyuru sem lesz jo.
2017. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont a gyűrűben sokkal kevesebb a hormon, és Elméletileg csak korlátozott helyen fejti ki áldásos/áldátlan hatását. Bizz meg nyugodtan az orvosodban 😊
2017. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyuru alatt minden letezo mellekhatas elojott, a tabletta ugy-ahogy elviselheto.
2017. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem szerettem volna tablettát szedni, ezért a spirált választottam (Jaydess), szerintem érdemes ezt is fontolóra venni a hüvelygyűrű mellett. Nagyobb egyszeri kiadást jelent (viszont hosszútávon sokkal olcsóbb), plusz a felhelyezés nem életem legszebb élménye, de így is csak ajánlani tudom.


Nem szültem még és körülbelül veled egykorú vagyok, szóval ez nem akadály. (Pl. Amerikában is sok fiatal lány használja :))


22/L

2017. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!