Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes ebben az esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ebben az esetben fogamzásgátlót szednem?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, két és fél éve van barátom. Egy ideig (kb. fél év lehetett) szedtem a Missee nevű fogamzásgátlót egészségügyi okokból, de rengeteg mellékhatása jelentkezett rajtam. A végére már nagyon rosszul voltam, a libidóm 0 volt, abba is hagytam.


Most eltelt egy év, és szeretném, ha óvszerről fogamzásgátlóra váltanánk. A barátom nem ragaszkodik hozzá, ha árt nekem a tabletta, mégis örülnék, ha tudnám szedni. Szerintetek érdemes másikat felíratnom, vagy ugyanilyen hatással lenne rám?


2017. szept. 17. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy ugyanilyen hatással lenne rád, sőt, biztos hogy nem lesz pont ugyanolyan :) Az sajnos elképzelhető, hogy egy másik tablettánál is sok olyan mellékhatás jelentkezik, amikkel meggyűlik a bajod. De sok olyan ismerősöm van, akiknek a tablettaváltás segített, az első, amit próbáltak, nem jött be nekik, de egy másikkal viszont nem volt problémájuk. Én azon szerencsések közé tartozom, akik az első kipróbált tablettával jól jártak, évek óta ezt szedem, de nyilván mindenkinek mindenre máshogy reagál a szervezete.
2017. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszont érdemes lelkiismeretes nőgyógyászt választanod, aki nem bagatellizálja el a tüneteidet, valamint aki alapos kivizsgálás után ír csak fel tablettát! :)
2017. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen, egyébként előtte voltam kivizsgáláson nőgyógyásznál, plusz elküldött vérvételre is, mégis ez történt. Akkor szerintem megpróbálok egy másikat, hátha jobban beválik :)
2017. szept. 17. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is javaslom,hogy próbálj ki másik fajtát. Nagyon sokféle van,biztos meglesz az amit szeretnél és jó is :)
2017. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!