Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez igaz? Vagy inkább maradjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? Vagy inkább maradjak a guminál?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy lehet gumi nélkül csinálni, mert az előváladék csak akkor tartalmaz spermiumot, ha előtte volt elélvezés. Ismerősöktől hallottam ezt és ez nekik bevált.

Kíváncsi vagyok, mert a gumi nagyon kényelmetlen nekem.

18/L



2017. szept. 24. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Ne itt kérdezz rá erre, mert itt mindenki szerint már egyből teherbe esel, ha gumi nélkül csinálod.


Meg itt mindenki szerint akkora az esély hogy teherbe esel gumi nélkül, minthogy holnap esik-e az eső vagy sem.


Miközben a valóságban akkora az esély hogy teherbe esel gumi nélkül (úgy, hogy nem élveznek beléd), minthogy holnap elüt egy busz. Nem bánom a 0%-ot ezután, de ez az igazság, itt meg mindenki feleslegesen aggódik.

2017. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
En is igy gondolom mint az elottem szolo :).. 3 eve csinaljuk gumi nelkul vigyazva! Es semmi :) remeljuk egyikunkse termeketlen
2017. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Sanyi maszek abortuszklinikája kedveli ezt.
2017. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem akarod a gumit miért nem tabizol?
2017. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Fater esküszik a gumi nélküli szexre, mondtam neki hogy apa erről ne beszélj mert nem rám tartozik... a másik 3 testvérem is egyet értett velem! :D
2017. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A barátom szülei se védekeznek. 😂
2017. szept. 24. 19:56
 7/11 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha tablettát szednél?
2017. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Miközben a valóságban akkora az esély hogy teherbe esel gumi nélkül (úgy, hogy nem élveznek beléd), minthogy holnap elüt egy busz."


A lényeg, hogy mindkettőre van esély, tök mindegy mekkora! Ha csak 1% az esély arra, hogy teherbe eshetsz, nem jobb kivédeni? Az úton sem mész át becsukott szemmel, hogy jön-e az a busz...

2017. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8:

Nem jött át neked akkor a lényeg.


Ha van esély arra, hogy elüt a busz, akkor inkább soha ne is menj el otthonról és ezt így előzheted meg.


Ez az a párhuzam amit vonni akartam (és vontam is) fentebb. Nem bújhatsz el a világon minden elől. Ha félsz hogy gyerek lesz, akkor ne is szexelj. De mindkettő nyilván hülyeség. Ez volt a lényeg.

2017. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bekecs Béla ***** válasza:
51%
Szia Bekecs vagyok, Szegedi lakos nekem többször volt erekcióm, de pár éve a tengeri malacom le harapta durván, viszont a malac is terhes lett csak azért mert le harapta szóval lehet, hogy neked is lesz gyereked.
2017. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!