Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése alatt peteérés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Valaki segítsen már tisztázni hogy mi is a helyzet, miért kezel úgy az orvosom ahogy.

Régóta fennálló probléma nálam, hogy nincs normális menstruációm. Azzal kezdődött az egész több mint egy évvel ezelőtt hogy egyszer csak elmaradt a menstruációm, több hónapig sem jött meg. Az orvos PCO jellegű tüneteket írt le, hogy sok kis apró tüsző van a petefészkeimben és egyik sem ért meg, ezért maradt ki. Dienille fog.gátlót írt fel, mondva, hogy ez nem kimondottan fog.gatlo gyógyszer, csak erős fog.gatlo hatása is van. Rendszeresen vissza rendelt UH-ra, minden alkalommal azt mondta javul a helyzet, szedjem még tovább. Nemrég az történt hogy elfogyott a gyógyszerem, és én birka gondoltam egyet hogy nekem erre már nincs szükségem, nem akarom szedni, nincs értelme. Természetesen utána a gyógyszer nélkül nem is jött meg. Sőt, erős alhasi és deréktáji fájdalmaim lettek amit erős folyás kísért. Kiderült hogy cisztám alakult ki petefészek gyulladással parosulva, pontosabban egy majdhogynem megért petesejtem nem tudott kilökődni, ezért beragadt és megnőtt. Az orvos azzal indokolta, hogy mivel abbahagytam a gyógyszert ezért nem tudott végbemenni a folyamat. Azóta ismét szedem és egy hónap után teljesen meggyógyultam, eltűnt a ciszta. A nagy kérdés hogy akkor most emelett a gyógyszer mellett kéne hogy legyen peteérésem, ez lenne a célja vele??? Teljesen össze vagyok zavarodva, hiszen úgy tudtam fog.gatlo mellett NINCS peteérés. Akkor ez most hogy van? Ekkora különbség van a gyógyszerek között???



2017. okt. 18. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Abbahagytad a gyogyszert - ujra beindult a rendes mukodes, de mivel neked a rendes nem mukodott rendesen, es a tabletta csak elfedte a problemat, igy az abbahagyas utan sem szunt meg az eredeti problemad. Ennyi tortent, ebbol nem kovetkezik, hogy tabletta mellett peteeresed kene hogy legyen, nincs is. Egyszeruen van egy betegseged, amit az okos nogyogyasz gyogyitas helyett elfed, es amint abbahagyod a tablettat megint ugyanez lesz.
2017. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!