Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasonló tapasztalatok spirálla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló tapasztalatok spirállal? Esetleg ez normális e?

Figyelt kérdés
Augusztus 28.án a szülés után 6 hetes kontrollon fel lett helyezve,egy normál hormonmentes spirál(goldlily).Rá 25 napra megjött a mensim,majd rá 20 napra is és most 12napra is.Ezek nem csak pecsételgetések,ha nem rendes menstruáció 8 napig is eltart.Az orvosom közben elment az országból,egyelőre nem találtam magánt,de bejelentkeztem sztkra,kaptam is időpontot október 17re,de szabi miatt azt átrakták október 31re,igy jövőhéten megyek dokihoz.Amikor felrakta az orvosom csinált UHt,ott rendben volt,pontosan ott volt ahol lennie kell.Kérdésem az,hogy ez mennyire normális,hogy ilyen sokszor megjön a spiráltól,semmi más panaszom nincs,nem görcsölök,nem pecsételek,használni sem mertük még,hiszen a 4 hetes kontrollra nem sikerült még eljutni önhibán kívül.Válaszokat köszönöm.
2017. okt. 25. 13:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez nem normális. Szülés után nekem is tettek fel spirált, de ettől még nem borult fel a ciklusom.Bár valószínűleg azóta már választ kaptál a kérdésedre az orvostól.
2017. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!