Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatextől vizes folyás!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatextől vizes folyás! Lehetséges?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,tegnap használtam először Pharmatex hüvelytablettát.Nagyon csípett tőle a hüvelyem.Tegnap este óta nagyon bő vizes folyásom van.Ettől lehet? Fogamzásgatlót szedek amúgy,szóval a terhesség nem nagyon jöhet szóba,hiszen rendesen szedem.Csak kiegészítő védekezésként próbáltuk ki a Pharmatexet.

2017. nov. 5. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor teljesen felesleges mást használni, kivéve, ha ok van rá, pl. antibiotikum kúra, hasmenés, stb.

Amúgy a Pharmatex nem csak azért nem jó védekezési módszer, mert könnyen becsúszhat mellette egy baba, hanem azért, mert nagyon sokaknál okoz hüvelyi irritációt, mint nálad is. Amúgy mivel kúp, azok meg képesek akár 1 napig is ürülni, én első körben a kúpra tippelnék, hogy az okoz ilyen folyást. De ha másnapra sem szűnik meg, mindenképpen keress fel egy orvost, mert lehet fertőzés is a háttérben. És ha elfogadsz egy tanácsot, akkor ne használj Pharmatexet. Ha kiegészítő védekezés kell, akkor használjatok óvszert!

2017. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!