Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanessza0000 kérdése:

Jangee fogamzásgátló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most kezdtem szedni, mikor megjott elkezdtem es mar a 7.nap van es még mindig meg van, persze nem olyan erosen csak picit, mert nekem 5nap alatt elmúlik ha normálisan megvan. Szeretnek memegerositest kapni hogy ez normális e ekkor? Továbba kinek milyen tapasztalatai vannak? Köszönöm szépen!

2017. nov. 8. 09:59
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy aktuális-e még, de nekem csak jó tapasztalataim vannak a Jangeeval! :) Most hagytam abba nemregen, szüneteltetni egy kicsit! Napra pontosan beállította a ciklusomat, nagyon szép lett tőle a bőröm, bar nem panaszkodom, mert nekem a gyógyszer szedése előtt sem volt pattanasos a bőröm, csak neha-neha jelent meg egy-két pattanas, menstruació előtt :) Most, hogy abbahagytam se jelentek meg, pedig féltem tőle nagyon, hogy csúnya lesz az arcom. A hatranya, hogy nagyon lecsökkentette a libidómat és együttlékor nagyon száraz voltam. Remélem tudtam segíteni :)
2017. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!