Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jaydess spirál melléhatások?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaydess spirál melléhatások? Lehetséges hízás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves vagyok.

Március óta fent van a spirál. Nem szültem még, a hormonosat nem szülteknek is felteszik.

Minden rendben egyébként, nincs vérzészavarom, alig vannak görcseim stb.

De. Azóta kb. majd 10 kilót híztam.

Most kb. 3 napja esküszöm, hogy zabálok.....

Reggel, délben este sőt nap közben képes voltam 5 perc alatt egy egész zacskó chipset elpusztítani egy csoki mellett...Nem voltam sosem az a zabálós...

lehet, hogy most ilyen időszakom van, de őszintén megmondom marhára idegesít.

Terhes elvileg nem vagyok. Csináltam tesztet, de negatív volt.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. nov. 8. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Éhes lettem :D f
2017. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerubb lenne elmenni az orvosodhoz es beszelni vele hogy ez lehet e mellek hatas. :)

18L

2017. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Külföldi oldalon olvastam, hogy híztak tőle, én ezért hormonmenteset fogok felrakatni, a mellékhatások miatt.
2017. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!