Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett ilyen vérzés normális?

Figyelt kérdés
Yasminelle fogamzásgátlót szedek 2 éve és a legutóbbi menstruációm rövid volt, 1.nap erős, darabos vérzés, 2-3.nap átlagos, 4.-re semmi. Véletlenül 2 szemet vettem be ebben a hónapban(így ugye 1 nappal hamarabb jött meg, felhívtam akkor a nőgyógyászomat, ő azt mondta nem gond a 2 szem), erre gyanakszom most. Néha ilyen rövid de általában azért hosszabb. Lehet ez a 2 szem miatt, vagy alapból is normális ez hogy nem sok friss vér volt, inkább darabos(nem ilyen extra)? Azóta is szúrkál néha a hasam, nem tudom az mitől van(4 napja múlt el). Ötletek?

2017. nov. 10. 22:54
 1/1 anonim válasza:
Nekem meg megjön közbe . Mostmár 2.honapja. Nemtudom miért .... szerintem nem gond a 2 szem nálad . Meg a kevés vérzés se. Ha szúrják a hasad nézésd meg mert lehet ciszta
2017. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!