Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért rémisztgetik itt egymást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rémisztgetik itt egymást, hogy a tabletta nem véd a 7 napos szünetben?

Figyelt kérdés
Hiszen a tájékoztatóban is benne van, hogy rendesen szedve a 7 nap alatt is fennáll a védettség, azért nagy felelősség lenne ezt beleírni, ha nem lenne igaz. Mi alapján gondoljátok, hogy csökken vagy megszűnik a védettség a szünetben?
2010. jún. 1. 14:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Talán,mert h-lyék :D
2010. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Mert muszáj tenni valamit a magyar népsűrűség növelésének érdekében.
2010. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, miért rémisztgetik egymást, azonban már én is találkoztam olyan oldallal, ahol nőgyógyász írta le, hogy a szünet alatt veszélyes a szex.. Az orvosok sincsenek ugyanazon a véleményen :S
2010. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
38%
csak a nyári szünetben véd
2010. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
24%
Mert van egy nődoki - név szerint Hamvas Ferenc - aki neten ontja magából a hülyeséget a fogamzásgátlóval kapcsolatban úgy, hogy közben a tabletta hatásmechanizmusáról halvány lila gőzte sincs. (Amit nem igazán értek, az, hogy hogyan szerzett akkor nőgyógyáz orvosi diplomát, de ez más tészta). És vannak itt sokan, akik benyalják amit ő ír.
2010. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Én akkor lepődtem meg, amikor valaki a hormonokról kérdezte, és akkor az volt a válasz, hogy írja mellé a hormonok normálértékeit is. -.-...Könyörgöm, még a segédápolóknak a gyorstalpalón is megtanítják bizonyos hormonok értékeit, akkor hogy lehet, hogy egy nőgyógyász nem tudja??? Nem csak az endokrinológusoknak és a belgyógyászoknak kell értenie a hormonokhoz, ugyanúgy, ahogyan egy vakbelet ki kell tudni venni mindenkinek.


A tabletta ugyanúgy véd a 7 napos szünet alatt is, így van kitalálva.

2010. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
14:44-es vagyok. Én is Hamvas "doktorra" gondoltam.
2010. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

jav. *valakit * hormonértékekről


Én nem tudom melyik orvos volt, nem is emlékszem már rá, nem is érdekel annyira, dehát nah..

2010. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Azért mondja azt az orvos, mert ezek a mai fogamzásgátlók nagyon alacsony hormontartalmúak, ezért is kell minden nap ugyanabban a napszakban bevenni, hogy teljesen biztonságos legyen. ÉS ha 7 napig nem szeded, akkor talán lehetséges a teherbeesés, de persze nagyon ritka, mint ahogy az is, hogy valaki tabletta mellett lesz terhes. Ritka, de mégis van ilyen. Ennyi.
2010. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

megnéztem a doki honlapját és máris híres lett ez a kédés :DDD ezt írta:

Próbáljon meg kérem egy kicsit logikusan gondolkodni. Ha azt írják a tabletta szedéséről, hogy azonos időpontban kell őket szedni és 1 tabletta véletlen kihagyása esetén is már mindenféle rendszabályokat kell életbe léptetni, akkor ha ugyanezt 7 napig csinálja valaki, akkor mitől lenne védett azalatt a 7 nap alatt? Akkor most ki rémisztget kit? Sikerült meggyőznöm vagy még mindig a fórumos hozzászólók a meggyőzőbbek? Jó hogy elküldte ezt a linket, így legalább tudom azt is, hogy ontom magamból a hülyeségeket, és a tabletták hatásmechanizmusáról sincs gőzöm sem. Mindössze 14 évet töltöttem többek között hormonális fogamzásgátlók kipróbálásával, de hát mit számít ez? Úgy látszik kevés volt.

2010. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!