Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap elszakadt a gumi, ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elszakadt a gumi, ma bevettem az Escapelle-t, ugye nem lehetek terhes? Mert semmi mellékhatást, se tünetet nem érzek.

Figyelt kérdés

Eléggé aggódok! Most június 1. -én délután fél 2 körül voltam a barátommal, gumival védekeztünk, figyeltük nehogy kiszakadjon, de mikor beleéltük magunkat ELSZAKADT! Rögtön mentünk a nődokihoz, ő felírt Escapelle tablettát, pénz hiánya miatt csak ma tudtam kiváltani reggel fél 9kor. Ahogy hazaértem rögtön bevettem. Szinte semmi mellékhatást nem érzek, azon kívül h meg vagyok fázva. Ugye hat a tabletta és megbízható? Szednék majd fogamzásgátlót (Volina) ha megjön a menzeszem, de azt mondta a nődoki hogy ez az Escapelle megvonásos/köztes (ki hogy mondja...) vérzést hoz, és már a vérzés első napjától kezdjem el szedni a Volinát. Szerintetek is? Nyugodt lehetek, h nem vagyok terhes? :S Mert nem jönne jól egy baba...

Várom az értelmes válaszaitokat! És hasonló tapasztalatokat is! Köszi


2010. jún. 2. 15:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem sok esélye van,hogy terhes vagy.barátnőm is túl esett egy ilyenen bevette a tabit és nem történt semmi.nem lett terhes azt nem tudom,hogy jött meg neki a mensije.de szerindtem nyugogt lehetsz.sok sikert:)
2010. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!