Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan apró lyuk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan apró lyuk az óvszeren amit nem lehet észrevenni?

Figyelt kérdés

Egyszer sem lyukadt ki szeretkezés közben, legalábbis semmi olyan nem történt amit észlelni tudtunk volna.

Viszont elég rendszertelen a menstruációm és van hogy egy adott hónapban nem feltétlen akar megjönni. Emiatt félek nagyon, hogy egy apró lyuk az óvszeren és teherbe eshetek, de még azt se tudom mikor aggódhatok.

Sok helyen azt hallottam, hogy, ha gyárilag hibás és felhúzza a barátom azonnal szétreped.

Szerintetek hogyan nyugtassam meg magamat? Nagyon rástresszelek és nem segít rajtam az , hogy nem akar megjönni.



2018. jan. 10. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet, de ha alapból van rajta lyuk, az használat közben látható méretűre szakadna.
2018. jan. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, ha nyugtalan vagy. Mi egyébként mindig ellenőriztük is,hogy nem-e lyukas valahol. Aktus után lecsomózzátok a végét és nyomkodjátok, jön e belőle valahol valami. Esetleg vizet is engedhettek még hozzá egy keveset, és úgy csomózzátok meg. Ha spriccel valahol folyadék kis sugárban miközben nyomkodjátok akkor ott már valami nem okés. Így egyből látjátok, ha gond van.
2018. jan. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!