Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HELP! Sajnos bele estem abba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Sajnos bele estem abba a hibaba, hogy vasarnap del korul nem vette ki idoben a parom, es sajnos hetfo este mondta el, igy csak ma (kedd) delutan 2 kor kb 51ora elteltevel tudtam bevenni a fogamzas gatlot. Velemenyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sajnos gyogyszer valtas miatt ki kellett hagynom egy hetet a fogamzas gatlotol(nacrez) igy egy het sem telt el azota h ujra szedek,es valojaban ez amugy is egy gyenge fogamzasgatlo.risegotta fog.gatlorol van szo

#Risegotta
2018. jan. 23. 18:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja es honnan kerjek tapasztalatot akkor?? Kerdeztem orvost vedonot. Semmi nem 100%os. De a tapasztalatoktol talan okosabb leszek hisz biztosabb mint, ami irva van a betegtajekoztatokon!szerintem!
2018. jan. 23. 18:35
 12/20 anonim ***** válasza:

De most tulajdonképpen milyen tapasztalatokra vársz? Mire mész vele, ha most x ember leírja, hogy ők 60 óra után sem lettek terhesek, ha te az leszel? Más beveszi rögtön és mégsem hat...

Két gyerek mellett tudhatnád, hogy a megszakítás nem védekezés és csak azoknak a pároknak jöhet szóba, akiknek nem gond egy gyerek.

2018. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Oda van irva, hogy fogamzas gatlot is szedek naponta!!!! Nacrezt!csak egy hetet ki kellett hagynom es 6napja szedem ujra!!!!nem csak megszakítasosan vedekezunk!!!
2018. jan. 23. 21:19
 14/20 anonim ***** válasza:

"gyogyszer vagy ovszer mellett sem engedem h belem menjen"

Ne ez meg aztán megint akkora hülyeség ... Azokat pont arra találták ki, hogy elmehessen benned :-D

2018. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na es ez amit irtal szamomra a hulyeseg :p semmikepp nem szeretnek meg egy gyermeket, viszont abortusz ellenes is vagyok, es nem egy esettrol hallottam mar h ezek mellett is estek mar teherbe ;) ugyh jobb felni mint megilyedni inkabb nem megy belem mint hogy gyereket vetessunk, es szanalmas hogy neked ez nevetseges. Igazabol itt osszatok az eszt a valo eletben meg azt se tudjatok mi van. Es sem vagyok az a hu de kedves ember, de ha valaki segitseget ker es nem tudok,inkabb halgatok mint hulyesegbe kossek bele. Tudod ha csendbe maradtal volna....naa tudod:D
2018. jan. 24. 10:34
 16/20 A kérdező kommentje:
Ja es torvenszeru ha egy elmeroggyant belekot egy irasba, koveti a tobbi marha....ez nevetseges. Nem kotekedest kertem. Es nehogymar azert legyek hulye mert jobban vigyazunk arra h ne keljen terhesseg megszakitast valasztani.. --'
2018. jan. 24. 10:36
 17/20 anonim ***** válasza:

#15: Valószínűleg negyvenes, három gyerekes családapaként nem tudom milyen a való élet :-D :-D


Egyébként aki szexel az terhes lehet és pont, a lehetőség megvan bármilyen védekezés mellett (nincs 100%-os védelem), tehát ha annyira abortusz ellenes vagy, akkor nem szexelsz!


Hogy számodra meg mi a hülyeség az irreleváns, ha nem fedi a valóságot :-P


(#6, #9 és #14 voltam :-P )

2018. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Milyen vilag ez basszus.. Elitelnek mert lehetosegeim szerint megteszek mindent annak erdekeben, h ne vetessek. 40eves lettedre lehhetne tobb empatia benned nem kell kovetnem azokat akik esz nelkul szexelnek
2018. jan. 24. 10:52
 19/20 A kérdező kommentje:

Mindegy, nem kerek tobb kommentet. Annyit azert segitettetek, hogy tenyleg ne kerjek segitseget masoktol mert csak tamadnak..

En csak hasonlo sztorikat szerettem volna kerni, tapasztalatot. Es erre gyulekeznek az okoskodo verebek:Dkoszonom

2018. jan. 24. 10:56
 20/20 anonim ***** válasza:
#9-nek teljesen igaza van. Gusztustalan a férjed, de azért szülöd neki a kölyköket és aláfekszel. Elfelejted. két gyerek után sem tudod, mikor élveznek beléd. A férjed meg másfél nappal később közli, hogy bocs, beléd vertem. És ilyen helyesírással, ennyi szexuális kultúrával és ennyi ésszel ti szaporodtok, sok normális párnak meg nem jön össze egy gyerek se. Igazságtalan az élet.
2018. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!