Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valami mellékhatása a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami mellékhatása a gyógyszer abbahagyásának vagy ez egyéntől függ?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk, így nálunk is elkezdődött a 3 hónapos várakozási idő. Abbahagytam a gyógyszert, igaz még nem értem el a mensiig, így nem tudom, hogy hogyan fog alakulni a ciklusom, de ezen kívül tapasztalható más is?
2007. nov. 27. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, milyen gyógyszrt szedtél. Sokaktól hallottam, hogy eleinte rendszertelen volt a menzeszük, de ez csak a peteérés kiszámítását nehezíti. Talán ez segít: ciklus.hu
2007. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után 2,5 hónapig nem jött meg. Már fizikai fájdalmaim voltak. Mindig azt éreztem, hogy percek múlva meg fog jönni. Aztán persze semmi. Orvoshoz fordultam, aki (sajnos, mint lenni szokott) hormontartalmú tablettákat írt fel. Ezek meghozták a menzeszt, de nem volt az igazi. Mondhatni, olyan erőltetett. Most várakozó állásponton vagyok. Egyébként szerintem nem kell a 3 hónapot kivárni. Bár lehet igazad van, nem árt az óvatosság. Sok sikert!:):):)
2007. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miután abbahagytam,két hétig nem jött meg.

Nagyon hosszú időnek tűnt,mivel szeretünk volna már próbálkozni.

Én 2.5 hónappal a gyógyszer után lettem várandós.

Az unokahúgom gyógyszer mellett született és köszöni,egészséges,okos,szép 2.5 éves baba.

2007. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp reagál rá. Én pl. 2 hónapig nem menstruáltam utána.
2007. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!