Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló közben hasmenés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló közben hasmenés?

Figyelt kérdés
Este 7kor vettem be a tabit és 9kor volt egy hasmenésem...de egyáltalán nem "súlyos" ahogy a betegtájékoztató is írja. -1.bekerülhetett ez már a székletembe és kijöhetett vele? -2.vagy még a gyomromba maradt? -3.használjunk gumit és meddig
2010. jún. 6. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vedd úgy mintha be sem vetted volna.Használjatok egyelőre gumit, nehogy baj legyen.
2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szükséges kieg. védekezés. Ezt nem én mondom, hanem a dokim. 1x felhívtam este 8-kor, mert fél 6-kor vettem be a gyógyszerem, és fél 8-kor volt hasmenésem, de nem súlyos és csak 1x. A dokim azt mondta, h egyszeri hasmenéssel még nem ürül ki a szervezetből, csak ha többször megyek, és vizes állagú. Nem használtam kieg.védekezést, nem lett semmi gond. De ha meg szeretnél nyugodni 100%-ig, gumizzatok :)
2010. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, énis így gondoltam ahogy te...h nem súlyos hasmenésnél nem szükséges gumi...
2010. jún. 7. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs. Nem kell gumi, nekem is volt már ilyen.
2010. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi, én kérdeznék válasz helyett a többi válaszolótól. én most fogom elkezdeni fogamzásgátlót szedni, ha közbejön egy ilyen eset, vagy hányás, vagy akármi, akkor mennyi ideig kell kiegészítő védekezés?
2010. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor hánysz. Ha 3-4 óra elteltével, miután bevetted a gyógyszert, akkor nem gond. Ha nem telt még le a 3-4 óra, akkor szükséges 1 hétig. Azt is csinálhatod, h ha véletlenül kihányod, h beveszel még 1 szemet, bár ez nem ajánlott, mert nem leszel teljesen védett,( mivel akk csak 20 tabit vettél be), és előbb jön meg, tolódik a ciklus. A hasmenés csak akkor számít, ha több napos és vizes.
2010. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!